Jaki uchwyt GSM

forum użytkowników Kia Stinger
axeramm
Posty: 58
Rejestracja: 04 paź 2021, 13:42
model samochodu: Stinger GT MY22
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: axeramm »

Lunar GT pisze: 28 lip 2022, 12:26 I bardzo dobrze, ja jak widzę te wszystkie przyssawki na szybie (szczególnie te na samym środku przed oczami) to nic tylko prawko odbierać, dziś jest tyle różnych innych lepszych rozwiązań. ;)
To akurat zależy od samochodu, w poprzednim uchwyt na szybie nie ograniczał mi widoku
rees
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2021, 09:53
model samochodu: Stinger MY22 3.3

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: rees »

Ok… ale po co? Bo jak odpalasz CarPlaya na kablu to telefon chowam na indukcyjną ładowarkę (wyłàczona), i tyle mi jest potrzebny w trasie… Czegoś nie kumam?
axeramm
Posty: 58
Rejestracja: 04 paź 2021, 13:42
model samochodu: Stinger GT MY22
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: axeramm »

Używam Android Auto, w którym nie da się odpalić jednocześnie map google i yanosika - to jedna z sytuacji
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: Lunar GT »

axeramm pisze: 29 lip 2022, 08:33 Używam Android Auto, w którym nie da się odpalić jednocześnie map google i yanosika - to jedna z sytuacji
Może to jest rozwiązanie (sprawdzony sprzedawca)
https://allegro.pl/oferta/carlinkit-and ... 2108495334
margru
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2019, 08:41
model samochodu: Stinger GT-Line 2.0 T-GDI

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: margru »

axeramm pisze: 29 lip 2022, 08:33 Używam Android Auto, w którym nie da się odpalić jednocześnie map google i yanosika - to jedna z sytuacji
Wystarczy w Android Auto włączyć yanosika, potem odpalić google maps i na nich jechać, yanosik będzie działał w tle.
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: Pazdzioch »

A tak zapytam, w jakim celu uchwyty montujecie posiadając nawigacje i zestaw głośnomówiący?
Tak z ciekawości
codeer
Posty: 30
Rejestracja: 12 mar 2022, 14:23

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: codeer »

margru pisze: 29 lip 2022, 10:18
axeramm pisze: 29 lip 2022, 08:33 Używam Android Auto, w którym nie da się odpalić jednocześnie map google i yanosika - to jedna z sytuacji
Wystarczy w Android Auto włączyć yanosika, potem odpalić google maps i na nich jechać, yanosik będzie działał w tle.
Yanosik nie działa w tle na Android Auto, podobno takie restrykcje od Google. Trzeba włączyć Yanosika w telefonie i używać normalnie przez Bluetooth jak chcemy mieć mapy Googla na ekranie auta.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: Lunar GT »

Pazdzioch pisze: 29 lip 2022, 14:02 w jakim celu uchwyty montujecie posiadając nawigacje i zestaw głośnomówiący?
Też mnie to zastanawia. może dlatego że są takie typy co nie mogą żyć bez gapienia się w ekran z facebokiem czy jakimś komunikatorem ;)
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: Lunar GT »

Korzystając z wcześniej podanego Carlinka można mieć na ekranie Yanosika, mapę google i jeszcze z prawej coś z menu samochodu(nawigację fabryczną, media, pracę silników, itp)
margru
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2019, 08:41
model samochodu: Stinger GT-Line 2.0 T-GDI

Re: Jaki uchwyt GSM

Post autor: margru »

codeer pisze: 29 lip 2022, 14:59
margru pisze: 29 lip 2022, 10:18
axeramm pisze: 29 lip 2022, 08:33 Używam Android Auto, w którym nie da się odpalić jednocześnie map google i yanosika - to jedna z sytuacji
Wystarczy w Android Auto włączyć yanosika, potem odpalić google maps i na nich jechać, yanosik będzie działał w tle.
Yanosik nie działa w tle na Android Auto, podobno takie restrykcje od Google. Trzeba włączyć Yanosika w telefonie i używać normalnie przez Bluetooth jak chcemy mieć mapy Googla na ekranie auta.
U mnie działa sposób który opisałem, nie wziąłem przecież tej instrukcji z powietrza. Masz wtedy nawigację z google maps na ekranie, a yanosika w tle z powiadomieniami głosowymi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”