Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

forum użytkowników modelu ProCeed
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: waciach »

Subaru pisze: 12 lip 2020, 18:37 Dziękuję. No cóż. Jak widać wolny rynek. ASO w Warszawie przy Krasnobrodzkiej odmówiło wykonania tego zlecenia.
To jedź do Eforii, pytałem przy odbiorze i powiedzieli że bez problemu zrobią ale finalnie sie nie zgłosiłem.
Subaru
Posty: 25
Rejestracja: 08 lip 2020, 13:17
model samochodu: Proceed GT Line

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Subaru »

Otóż właśnie Eforia znajduje się przy Krasnobrodzkiej. Zapisałem się na wymianę oleju i zapytałem czy zamontują rzeczone gniazdo. Po kilku godzinach oddzwoniono z odpowiedzią, że nie montują.
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: waciach »

Przepraszam, mój błąd. Czyli widać że przy sprzedaży to wszystko potwierdzą...
Co do ASO to jest to dramat - umówiłem się z nimi na wymianę oleju konkretnie na dzień i godzinę, przybywam z zamiarem poczekania w poczekalni bo to tylko zmiana oleju to mi powiedzieli że oddzwonią za kilka godzin jak będzie gotowy :o Przekładkę całych kół na letnie też chcieli robić kilka godzin :lol:
Puzon
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 21:11
model samochodu: Proceed

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Puzon »

Cześć,

Ja zamontowałem dodatkową wtyczkę zapalniczki w bagażniku i na tylnym panelu nawiewów wtyk USB. Montaż wykonany przez serwis ASO Rybnik. Wtyczki sam dostarczyłem bo jak zobaczyłem co mi chcieli zamontować to mi ręce opadły.
Don_Damiano
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52
model samochodu: KIA ProCeed GT '20

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Don_Damiano »

A wiesz może gdzie wpieli się w instalację montując gniazdo w bagażniku?

Mówili coś o maksymalny natężeniu?

Ja jeszcze nie nie miałem czasu, żeby wybrać się na montaż gniazda w bagażniku u siebie. Z tym USB w tunelu to już w ogóle żaden problem jeżeli chodzi o instalacje, więc w sumie dobry pomysł. Podpytam czy w Szczecinie też zrobią.
majer877
Posty: 46
Rejestracja: 04 lis 2019, 12:14
model samochodu: Kia Proceed 1.6 T-GDI MT
Lokalizacja: Kraków

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: majer877 »

Puzon pisze: 21 lip 2020, 21:15 Cześć,

Ja zamontowałem dodatkową wtyczkę zapalniczki w bagażniku i na tylnym panelu nawiewów wtyk USB. Montaż wykonany przez serwis ASO Rybnik. Wtyczki sam dostarczyłem bo jak zobaczyłem co mi chcieli zamontować to mi ręce opadły.
Cześć możesz wykonać zdjęcia wykonanego usb przy nawiewach oraz jaki typ lub link adaptera. Czy dodatkowo dokupywałeś kable czy te co w zestawie. Pozdrawiam
Puzon
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 21:11
model samochodu: Proceed

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Puzon »

Jutro wykonam zdjęcia i jak uda mi się wkleić na forum, to zobaczysz jak to wyglada. Szczegółów technicznych nie znam, wiem natomiast że wpięte zostały dodatkowe bezpieczniki pod klapką lewej strony kierownicy. Jedynie co dostarczyłem to własne gniazdka bo te które chcieli mi dać były montowane na wkręty a to by wyglądało fatalnie, ja zamówiłem dobrej klasy wtyczki na pierścień mocujący.
Puzon
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 21:11
model samochodu: Proceed

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Puzon »

Obiecane zdjęcia
Obiecane zdjęcia
Puzon
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 21:11
model samochodu: Proceed

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Puzon »

Gniazdo na słupku
Gniazdo na słupku
Puzon
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 21:11
model samochodu: Proceed

Re: Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

Post autor: Puzon »

Gniazdo na słupku umiejscowione jest na jego środku w dolnej jego części, wygodniej by było jakby je umieścić wyżej jednak że z tego co mówił serwisant tam są jakieś przewody. Mam nadzieję że zdjęcia oddają jak to wygląda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”