Bagażnik Pro Ceed

forum użytkowników modelu ProCeed
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Bagażnik Pro Ceed

Post autor: Marek3003 »

Dzień dobry, Panowie, w jakiej wersji występują w bagażniku szyny do mocowania ładunku? Szukam ale chyba tylko te z Niemiec mają w wyposażeniu - zdjęcie 20 -
https://www.otomoto.pl/oferta/kia-pro-c ... 4dc28a8c92
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: dejmieno »

Modele przeznaczone na rynek polski nie posiadają szyn w bagażniku.

Patrzę na ogłoszenie i niesamowite jest to że samochód po roku traci 40 000 tys. wartości :). Kupno samochodu to faktycznie inwestycja życia ;).
Domyślam się że po 4 latach, taki ProCeed z najbogatszym wyposażeniem będzie warty około 50 000 tys. zł.

Dużo ludzi narzeka w ProCeedach na skórzane fotele że szybko się przecierają i faktycznie, ten model ma 12 tys. przejechane i widać już zmarszczki na skórze, ciekawe czy można wydłużyć żywotność skóry jakimiś preparatami.
Yanos
Posty: 50
Rejestracja: 27 cze 2020, 06:47
model samochodu: Kia ProCeed

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: Yanos »

No nie wiem czy 40k. W Polsce takiego nie kupisz rocznego w takiej cenie - myślę o takim zakupionym w PL salonie. Poza tym żadnej informacji o pakietach, brak panoramy.
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: dejmieno »

Full opcja bez szklanego dachu z lakierem metalizowanym po rabacie to jakieś 129 tys.

Jesli taki samochód po roku byłby wart 90 tys. zł. to utrata wartości ogromna.

Ale fakt nie wiadomo nic o pakietach. Tablet to chyba 7 cali, plus zegary analogowe więc zapewne bez pakietu technologicznego.

Widać, że samochód pewniak na gwarancji, ale ja mam takie przykre doświadczenia z samochodami z Niemiec, że mnie to odrzuca.
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: Marek3003 »

Tak nigdy więcej samochodu z Niemiec. Z małymi wyjątkami, 99% to oszustwa, człowiek potem ładuje w nieskończoność a możecie mi wierzyć bo właśnie sprzedałem nastoletnie BMW które miałem 4 lata. Dlatego idę w skrajność, nowa Kia.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
siwy2907
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2020, 20:11
model samochodu: KIA PRO CEED 1.6

Re: Siwy 2907

Post autor: siwy2907 »

Właśnie odebrałem w piątek swojego Pro Ceeda z Niemieckiego salonu. I fakt te szyny w bagażniku w Niemczech to w każdym jednym są. Z tego co mówili w salonie na rynek Polski wychodził Pro Ceed bez tych szyn
Koroll
Posty: 26
Rejestracja: 25 wrz 2020, 20:45
model samochodu: Peugeot 207 SW 1.4 vti

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: Koroll »

dejmieno pisze: 02 lis 2020, 18:37 Dużo ludzi narzeka w ProCeedach na skórzane fotele że szybko się przecierają i faktycznie, ten model ma 12 tys. przejechane i widać już zmarszczki na skórze, ciekawe czy można wydłużyć żywotność skóry jakimiś preparatami.
Tez na to zwróciłem uwagę.
lojak
Posty: 74
Rejestracja: 15 gru 2019, 19:45
model samochodu: ProCeed GT 20 FULL
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Siwy 2907

Post autor: lojak »

siwy2907 pisze: 02 lis 2020, 20:49 Właśnie odebrałem w piątek swojego Pro Ceeda z Niemieckiego salonu. I fakt te szyny w bagażniku w Niemczech to w każdym jednym są. Z tego co mówili w salonie na rynek Polski wychodził Pro Ceed bez tych szyn
na niemiecki rynek jest szyna i podgrzewana tylna kanapa, w bułgarii lub rumunii jest w opcji wentylowane przednie fotele, co kraj to inne wyposażenie.
Pozdrawiam Lojak

:arrow: Instagram |Facebook
rah
Posty: 100
Rejestracja: 23 lip 2020, 22:08
model samochodu: KIA XCeed 1.6 T-GDI 204KM 7DCT XL

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: rah »

Wentylowane fotele przednie są i w Polsce. Ale ogrzewania tylnej kanapy dla skrajnych miejsc faktycznie nie ma.
kula159
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:41

Re: Bagażnik Pro Ceed

Post autor: kula159 »

Nie ma w Polsce wentylowanych foteli przednich - u nas jest grzana przednia szyba, a w miejscu gdzie jest jej włącznik w krajach o ciepłym klimacie (m.in. Hiszpania czy Włochy) jest włącznik wentylacji fotela pasażera (kierowcy włącza się przyciskiem gdzie aktualnie jest zaślepka - obok grzania fotela)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”