Android Auto

forum użytkowników modelu ProCeed
eMiG
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2021, 20:29
model samochodu: Proceed gt

Re: Android Auto

Post autor: eMiG »

bazuka pisze: 24 sty 2022, 08:28
eMiG pisze: 22 sty 2022, 16:48 Mój ulubiony widok w Android Auto Yanosik i zegar analogowy w podzielonym ekranie. Nawigacja Yanosik jest świetna graficznie.
Jak można podzielić ekran żeby wyświetlało Androida i w mniejszym oknie np.zegar;radio? W moim My20 przed liftem nie mam tej strzałki z prawej strony aby wyciągnąć podzielony ekran. Soft zaktualizowawszy w zeszłym tygodniu do najnowszego.
Proponuje sprawdzić moje wcześniejsze wpisy. Pytanie podstawowe, czy masz duży czy mały ekran, bo na mały pewnie nie ma ekranu podzielonego. Zgłębiam temat od października zeszłego roku, od kiedy kupiłem Proceeda M22, więc nie wiele jeszcze wiem, ale spróbuje trochę pomóc. Proponuje wejść w drugi środkowy ekran, wybrać „Ustawienia”, w nowym oknie kliknąć trzy pionowe linie i wybrać „Wyszukiwanie ustawień” w nowym oknie wpisać frazę „podzielony” i kliknąć na „Ekran podzielony”, jeżeli się pojawi. Jeżeli się nie pojawi, to myślę, że nic się nie da zrobić.
Te „Wyszukiwanie ustawień”, to znakomita funkcja, pozwala szybko znaleźć funkcjonalność, którą zapomnieliśmy gdzie jest.
Jeszcze jedno, jak już sobie poustawiamy nasze wspaniałe ustawienia, to proponuje w Kia Connect zapisać „Ręcznom kopie zapasową”, a później w razie czego można ją „wysłać do pojazdu”.
Załączniki
Klikamy na te trzy poziome paseczki.jpg
Wybieramy Wyszukiwanie ustwień.jpg
Wpisujemy frazę.jpg
Sprawdzamy czy mamy możliwość wyborumotywów  ekranów podzielonych.jpg
Box
Posty: 129
Rejestracja: 28 wrz 2021, 20:57
model samochodu: KIA PROCEED GT

Re: Android Auto

Post autor: Box »

Ogólnie aktualizację robiłem podczas jazdy.

Nic się nie wysypało, nic nie zgasło. Pod prąd też nie pojechałem. Integralnośc plików była OK skoro aktualizację zrobiło 😁

Każdy robi jak chce 🤐
bazuka
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2020, 09:03
model samochodu: Proceed GT

Re: Android Auto

Post autor: bazuka »

Nie wiem czy ja robię coś nie tak, czy ta funkcja z podzielonym Androidem nie jest dostępna dla My20 (może ktoś potwierdzi z tym samym rocznikiem).
Normalnie podzielony ekran działa np. Radio/pogoda etc. Przy przełączeniu na Android nie mam tej strzałki z prawej strony do podziału ekranu.
Załączniki
3.jpg
3.jpg (31.49 KiB) Przejrzano 1369 razy
2.jpg
2.jpg (37.62 KiB) Przejrzano 1369 razy
1.jpg
1.jpg (43.24 KiB) Przejrzano 1369 razy
MiRasW
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:28
model samochodu: Leon ST 3 FR ->Kia Proceed GT

Re: Android Auto

Post autor: MiRasW »

bazuka pisze: 27 sty 2022, 08:44 Nie wiem czy ja robię coś nie tak, czy ta funkcja z podzielonym Androidem nie jest dostępna dla My20 (może ktoś potwierdzi z tym samym rocznikiem).
Normalnie podzielony ekran działa np. Radio/pogoda etc. Przy przełączeniu na Android nie mam tej strzałki z prawej strony do podziału ekranu.
U mnie tak samo, też My20.
bazuka
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2020, 09:03
model samochodu: Proceed GT

Re: Android Auto

Post autor: bazuka »

U mnie tak samo, też My20.
Czyli wychodzi na to, że to opcja dostępna dla modeli po 2020 :(
Box
Posty: 129
Rejestracja: 28 wrz 2021, 20:57
model samochodu: KIA PROCEED GT

Re: Android Auto

Post autor: Box »

Jak możesz zrób zdjecie wersji oprogramowania oraz opcji android auto na wyświetlaczu.
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Android Auto

Post autor: waciach »

Dodam ciekawostkę. To że My20 ma taki sam system multimedialny/ekran jak MY21 czy 22 nie oznacza że funkcje i aktualizacje będą takie same.
Ja mam My19 z okresu zmiany systemu multimedialnego i wyszło tak że mam już ten nowy szeroki ekran ale system nie ma przewidzianych aktualizacji (mam ten stary wygląd systemu). Niby wszystko tak samo jak w aktualnie produkowanych egzemplarzach ale aktualizacji dla mnie nie ma i możliwe że nigdy nie będzie. ASO stwierdziło że mam wszystko na maksa zaktualizowane dla mojego egzemplarza.
yashinnn
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2022, 15:48
model samochodu: Kia ProCeed GT 2021 MY22

Re: Android Auto

Post autor: yashinnn »

Mam MY 22 i samsunga s21 plus i nie dość że nie mogę włączyć podzielonego ekranu to mam laga jakbym telefon posiadał z lat 90. Dramat . Kolega ma iPhone to nie dość że śmiga elegancko to jeszcze ma full ekran lub podzielony jak sobie chce. Wydaje mi się że co telefon to inna historia.
PS. Telefon Samsung s8 na nim Android auto chodzi przyjemnie, jednak nie ma możliwości podzielonego ekranu włączyć.
eMiG
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2021, 20:29
model samochodu: Proceed gt

Re: Android Auto

Post autor: eMiG »

Przypomniałem sobie jak ustawić ekran podzielony z Android Auto (instrukcja na zdjęciach)
Dajcie znać, czy działa.
Załączniki
Wybieramy "Ustawienia"
Wybieramy "Ustawienia"
Wybieramy "Połączone urządzenia"
Wybieramy "Połączone urządzenia"
To co nas interesuje jest na dole, musimy przewinąć ekran
To co nas interesuje jest na dole, musimy przewinąć ekran
Wybieramy "Ustawienia projekcji telefonu"
Wybieramy "Ustawienia projekcji telefonu"
Zaznaczamy tak jak na zdjęciu
Zaznaczamy tak jak na zdjęciu
yashinnn
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2022, 15:48
model samochodu: Kia ProCeed GT 2021 MY22

Re: Android Auto

Post autor: yashinnn »

Tak :D projekcja telefonu, tylko ja jej nie mam w ustawieniach połączenia telefonu tylko z wyszukiwarki musiałem wpisać projekcja telefonu na odlaczonym kablu i opcją dzielenia ekranu 😉 dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”