INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

forum użytkowników modelu Kia XCeed
MikeCZ
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2023, 21:19
model samochodu: Kia Ceed MY24 1.5 TGDI MT

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: MikeCZ »

Wiem, widziałem tą opcję, ale średnio do mnie przemawia :D Rozumiem że niektóre ceny co tu były oferowane przez ASO za instalację tego moduły to kosmos, mi zaoferowali przy odbiorze auta 500zł łącznie z montażem, więc... no nie ma jeszcze aż takiej tragedii :D
Nadchodzi: Kia Ceed MY24 kombi 1.5 TGDI MT
Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275cc 1991
Ex: Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic 8G 1.8 2010, Seat Leon 1.4 FR ST 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007, Fiat Stilo 1.4 MW 2007
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: Deepsea »

Hmmm, czyli wystarczy zdjąć plastiki i znaleźć które piny połączyć we wtyczce na stałe i będzie estetycznie :D
Appassionato
Posty: 113
Rejestracja: 26 maja 2023, 17:03
model samochodu: Ceed CD SW 1.5 t-gdi 6mt

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: Appassionato »

Wtedy nie możesz aktywować systemu przed serwisem lub w razie awarii, żeby ASO nie szukało problemu w przycisku ;)
przeme1
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2024, 09:24
model samochodu: Picanto (JA)

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: przeme1 »

Słuchajcie to jest myśl. Ktoś próbował zdemontować pokrywę z przyciskami i na stałe zewrzeć odpowiednie kabelki tak aby zasymulować włączenie przycisku? Bardziej estetczne to niż papierek między przyciskami.
Deepsea pisze: 27 lis 2023, 10:18 Hmmm, czyli wystarczy zdjąć plastiki i znaleźć które piny połączyć we wtyczce na stałe i będzie estetycznie :D
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: Cocosh »

przeme1 pisze: 09 kwie 2024, 09:27 Słuchajcie to jest myśl. Ktoś próbował zdemontować pokrywę z przyciskami i na stałe zewrzeć odpowiednie kabelki tak aby zasymulować włączenie przycisku? Bardziej estetczne to niż papierek między przyciskami.
Deepsea pisze: 27 lis 2023, 10:18 Hmmm, czyli wystarczy zdjąć plastiki i znaleźć które piny połączyć we wtyczce na stałe i będzie estetycznie :D
Papierek nic nie daje. Po około minucie wyskakuje błąd, przycisk na wyświetlaczu świeci się na pomarańczowo i następuje wyłączenie
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

Serio, to dla was tak bardzo uciążliwe, że przy przy pierwszym włączeniu biegu wciśnięcie jednego przycisku jest problemem?
przeme1
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2024, 09:24
model samochodu: Picanto (JA)

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: przeme1 »

AnonimowyAlkoholik pisze: 09 kwie 2024, 17:12 Serio, to dla was tak bardzo uciążliwe, że przy przy pierwszym włączeniu biegu wciśnięcie jednego przycisku jest problemem?
W sumie nie jest tak uciążliwe, mam już nawyk jak się przesiadam do drugiego auta to mi brakuje tego przycisku ..ale ten przycisk przez 6mc już się tak wyślizgał, że zaczna paskudnie wyglądać - najsłabsze ogniwo w nowym aucie. Niestety jestem zmuszony wciskać go kilkanaście razy dziennie - codziennie, gdybym nie wyłączał auto-stop to silnik zapał i gasł kilkadziesiąt razy dziennie - niestety nie mam przyklejonej nogi do sprzęgła, serio
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: INTERFEJS KIA-ISG-AutoHold

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

Podobno wystarczy nawiew ustawić na szybę, zamiast "auto", wtedy silnik nie gaśnie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”