czas oczekiwania?

forum użytkowników Kia Stinger
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: ACextreme »

Kurcze no żal :(
Ja się czasem zastanawiam... Lexus ES albo RX - da się jeszcze nówki dorwać w kasie Stingera, tyle że ES to jednak długie cholernie i wrażenia z jazdy z tym napędem zupełnie inne, a RX z kolei czołg, w benzynie, ale ciężki. Nadal czekam. Leci mi już 11 miesiąc od zamówienia.
Sid
Posty: 368
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Sid »

Polecam dwa artykuły w ostatnim (dziesiejszym numerze "Auto Świat" na temat oczekiwania na nowe auta. Ogólnie jest mało ciekawie. Dobrze to już było.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: ACextreme »

Panie i Panowie... nadeszła wiekopomna chwila!
Po 11 miesiącach i jednym tygodniu od dnia zamówienia mój Stinger dostał numery i status WYPRODUKOWANY 😀
Teraz czekam wyznaczenie terminu transportu itp. Generalnie odbiór planowany jest między końcem sierpnia, a połową września.

Nareszcie! Jeszcze dziś rano przeglądałem po raz mniej więcej 1242 otomoto w poszukiwaniu alternatyw, ale to był raz ostatni - koniec gdybania. Auto będzie i tyle, a że za jakieś 3 miesiące to już zupełnie mnie nie martwi - nawet dobrze.... no chyba że prom zatonie 😆

Pytanko do osób, które odbierały w ostatnim czasie i same ogarniały finansowanie (leasing) - jeśli dostaliście gdzieś dobre warunki dajcie znać, będę szukał pewnie za jakiś miesiąc, aby zapiąć wszelkie formalności nieco wcześniej przed odbiorem.
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Genocider »

W końcu! Gratulacje!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ten samochód jest obłędny :mrgreen:
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: czas oczekiwania?

Post autor: lukasmasdes »

Finalnie nie zdecydowałem się na finansowanie, ale najlepsze warunki dostałem w Santander.
Adam_marki
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:07
model samochodu: Stinger 2022 3.3 GT
Sorento 2018 2.0 L-line

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Adam_marki »

ACextreme pisze: 07 cze 2022, 18:22 Panie i Panowie... nadeszła wiekopomna chwila!
Po 11 miesiącach i jednym tygodniu od dnia zamówienia mój Stinger dostał numery i status WYPRODUKOWANY 😀
Teraz czekam wyznaczenie terminu transportu itp. Generalnie odbiór planowany jest między końcem sierpnia, a połową września.

Nareszcie! Jeszcze dziś rano przeglądałem po raz mniej więcej 1242 otomoto w poszukiwaniu alternatyw, ale to był raz ostatni - koniec gdybania. Auto będzie i tyle, a że za jakieś 3 miesiące to już zupełnie mnie nie martwi - nawet dobrze.... no chyba że prom zatonie 😆

Pytanko do osób, które odbierały w ostatnim czasie i same ogarniały finansowanie (leasing) - jeśli dostaliście gdzieś dobre warunki dajcie znać, będę szukał pewnie za jakiś miesiąc, aby zapiąć wszelkie formalności nieco wcześniej przed odbiorem.
Mnie to już przestacje dziwić ze Ty jesteś EXTREME :D :shock:
A już zupełnie na poważnie to ten twój przypadek trzeba do KMP zgłosić żeby Ci przyznali nagrodę za cierpliwość i wytrwałość...
Ps. Dealera za jaja powiesić bo moim zdaniem coś ostro spier...lił
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: ACextreme »

Ehhh będę tą historię długo wspominał 😀
W sumie to nie mam pojęcia czy więcej osób czeka na inne modele tak długo czy tylko ja. Wiem ze na Stingera czekam najdłużej :)
Finalnie jestem zadowolony - trzymałem się swojego tak długo, stwierdziłem ze wytrzymam ze zmiana decyzji jak długo się da bo tą bestię sobie wymarzyłem. Wiedziałem ze jak nie wypali to nie będę szukał alternatyw w podobnej cenie których przecież nie ma, a kupię zwykle wozidło i tyle.

KMP - tu nie ogarniam i nie ma żadnego wyjaśnienia. Totalny brak informacji dla dealera i klienta jest niezrozumiały.

Dealer - tu do końca nie mam pretensji. Sytuacja jest specyficzna. Sprzedawca był bajerantem, oszukał sporo klientów i sam salon na różne sposoby, finalnie go chyba wywalili i od tamtego czasu jestem w kontakcie z innym sprzedawcą i kierownikiem salonu, a sytuacja zmieniła się diametralnie - super kontakt pełna kompetencja i obsługa jaka być powinna. Auta mi nie mogli wcześniej wyczarować ale zachowują się jak trzeba. Do salonu nie mam wielkich pretensji mimo wszystko.
codeer
Posty: 30
Rejestracja: 12 mar 2022, 14:23

Re: czas oczekiwania?

Post autor: codeer »

W końcu, tyle czekania :shock: Ja swojego mam nadzieję odebrać do końca czerwca, została kwestia rejestracji i inne formalności.
rees
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2021, 09:53
model samochodu: Stinger MY22 3.3

Re: czas oczekiwania?

Post autor: rees »

Ja też odbieram! Samochód jest pod Mszczonowem na składzie celnym i w przeciągu najbliższych dwóch tygodni mam go już mieć wydanego.
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: ACextreme »

No i bomba!!!
Ja na razie się bujam chwilowo nowym Tusconem, za trzy tygodnie zostanę tylko z moim Ceed’em 1.4 100KM wiec jak po takim czasie wskoczę do Stingera to będzie jak Bentley Continental 😀
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”