Czujniki TPMS do XCEED MY2022

forum użytkowników modelu Kia XCeed
litwin
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2022, 12:31
model samochodu: Kia xceed

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: litwin »

Czy jest ktoś w stanie udzielić mi odpowiedzi odnośnie w/w zapytania o czujniki. PLS :)
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: Lunar GT »

Fred.X pisze: 10 gru 2021, 21:11 widac to po wentylach zamontowanych w felgach
Widać albo i nie, w Sportage są czujniki a wentyle gumowe, miękkie jak bez czujników.
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: Blues Brothers »

To chyba tylko akcesoryjne schrader, wszyscy robią metalowe. Masz na wyświetlaczu ciśnienie każdego koła ?
litwin
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2022, 12:31
model samochodu: Kia xceed

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: litwin »

Witam serdecznie z gory przepraszam moze powielam temat czujnikow ale do rzeczy :
1 sierpnia odbieram xceeda biznes line + aeb i problem z zestawem zimowych kół a mianowicie mam zestaw 16" z czujnikami ale od TOYOTA COROLLA i moje pytanie brzmi czy te czujniki beda kompatybilne z kia
Bardzo prosze o odpowiedź. POZDRAWIAM
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: Blues Brothers »

Szklanej kuli nie mam.
1. Czy w ogóle felgi pasują np ET
2. Czy wiesz jaki masz model czujników, i jakie są stare, bo być może za chwilę ile baterie w nich padną.
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: Lunar GT »

Blues Brothers pisze: 24 lip 2022, 21:22 To chyba tylko akcesoryjne schrader, wszyscy robią metalowe. Masz na wyświetlaczu ciśnienie każdego koła ?
Oryginalne fabryczne, widać nie wszyscy(świat się zmienia), oczywiście że mam ciśnienie każdego koła na wyświetlaczu( nie zadawaj takich pytań).
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: Blues Brothers »

Człowiek uczy się całe życie, więc będę zadawał takie pytania. W kijankach występuje też system bez czujników, ze zwykłymi wentylami oparty na systemie ABS
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czujniki TPMS do XCEED MY2022

Post autor: Lunar GT »

Blues Brothers pisze: 25 lip 2022, 06:37 Człowiek uczy się całe życie, więc będę zadawał takie pytania. W kijankach występuje też system bez czujników, ze zwykłymi wentylami oparty na systemie ABS
Też byłem trochę zdziwiony jak po wyjeździe z salonu sprawdzałem ciśnienie. O systemie z ABS wiem, bo i taki mam. Nie znamy się więc pytanie wybaczam. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”