Bezprzewodowe Android Auto

forum użytkowników modelu Kia XCeed
dj-doc
Posty: 161
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:49

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: dj-doc »

gruchson pisze: 22 mar 2022, 14:43 Czy ma być jakaś aktualizacja dla XCeeda, która zapewni bezprzewodowe działanie Android Auto? Jeżeli tak, to znane są jakieś daty?
Witam,
sądzę, że w najbliższym czasie nie będzie aktualizacji.
Jeśli coś by mieli zrobić z połączeniem AA bezprzewodowo, to może dopiero po wejściu do sprzedaży XCeed'a po FL.
Pozdrawiam
Wszystko co ma początek ma też koniec - Matrix
gruchson
Posty: 25
Rejestracja: 22 mar 2022, 14:40

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: gruchson »

Pytanie, czy wtedy będzie im się chciało i opłacało to robić (jeżeli FL miałby mieć nowe oprogramowanie, które byłoby bardziej atrakcyjne).
Napisałem do Kia Polska w tej sprawie (bezprzewodowe AA dla obecnej wersji). Jak będę miał odpowiedź, to dam znać :)

Edit: Odpowiedź ok Kia Polska "Uprzejmie informujemy, że Kia Polska nie przewiduje przedmiotowej aktualizacji." :(
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: Deepsea »

Mam wrażenie, że ten model stacji zwyczajnie fizycznie nie jest w stanie mieć bezprzewodowego AA i żadna aktualizacja tego nie zmieni. Zostają dongle na USB.
Pepa
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2021, 16:39

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: Pepa »

Dokładnie. Żaden update softu nie pomoże jeżeli fizycznie nie ma modemu wifi.
gruchson
Posty: 25
Rejestracja: 22 mar 2022, 14:40

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: gruchson »

To ja niezorientowany, myślałem że AA działa po Bluetooth.
Yamamoto
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2022, 11:57
model samochodu: proceed GT (still waiting)

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: Yamamoto »

za mała prędkość przesyłu po bluetooth, musi być wifi
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: Fred.X »

Aviator pisze: 22 mar 2022, 16:27
Fred.X pisze: 02 sty 2022, 13:13
Dominik21 pisze: 02 sty 2022, 12:43 XCEED też przeszedł face lifting a mimo to andorid działa tylko na kablu
Ja pierdziu , jeśli dla Ciebie zmiana znaczka to facelifting to gratuluję wiedzy... PISZĘ PO RAZ KOLEJNY XCEED NIE MIAŁ FACELIFTINGU , miał go Ceed i Proceed
Kolego, naprawdę masz duży problem ze sobą. Dyskusje na poziomie szkoły podstawowej.
Pokaż mi ten :lol: facelifting ...
dj-doc
Posty: 161
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:49

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: dj-doc »

Deepsea pisze: 22 mar 2022, 17:53 Mam wrażenie, że ten model stacji zwyczajnie fizycznie nie jest w stanie mieć bezprzewodowego AA i żadna aktualizacja tego nie zmieni. Zostają dongle na USB.
Pepa pisze: 22 mar 2022, 18:03 Dokładnie. Żaden update softu nie pomoże jeżeli fizycznie nie ma modemu wifi.
A XCeed'y z wyswieylaczem 10,25", z systemem UVO, nie mają czasem WiFi?
Wszystko co ma początek ma też koniec - Matrix
dealer8
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2022, 18:45

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: dealer8 »

dj-doc pisze: 22 mar 2022, 20:12
Deepsea pisze: 22 mar 2022, 17:53 Mam wrażenie, że ten model stacji zwyczajnie fizycznie nie jest w stanie mieć bezprzewodowego AA i żadna aktualizacja tego nie zmieni. Zostają dongle na USB.
Pepa pisze: 22 mar 2022, 18:03 Dokładnie. Żaden update softu nie pomoże jeżeli fizycznie nie ma modemu wifi.
A XCeed'y z wyswieylaczem 10,25", z systemem UVO, nie mają czasem WiFi?
Próbowałem podłączyć hot spot, bez powodzenia. UVO ma chyba własny moduł gsm, jakoś dane do natężenia ruchu j pogody musi pobierać. W jakiś sposób łączy się z aplikacją w telefonie
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Bezprzewodowe Android Auto

Post autor: Deepsea »

Z tego co kojarzę to stare miały właśnie wifi i z telefonem się łączyły by dostarczyć internet dla UVO/map, teraz jest wbudowany SIM i wydaje mi się, że wifi wyrzucili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”