Kia Sportage V MY 2022.

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

Kwestie wyglądu- co człek inny pogląd:) Ja jednak do Sportage nie jestem przekonany. Jest coś w DNA tego auta, czy wersja 2010 czy 2015 czy 2022 ze dla mnie, sorry, beczulkowate to to jakieś. Czy hyundai ix35 czy tucson 2015 czy obecny bardziej mi się jednak podobały. Tak samo - były 2 bliźniaki takie ix20 oraz venga. Te auta się chyba reflektorami przednimi różniły:) Ale ix20 na korzyść. Nie mówię że hyundaie zawsze ładniejsze. Stonic miał normalniejszy przod od kony.
Tak czy siak, te przody, reflektory, grille w nowych autach dziwne i warto po prostu na żywo to zobaczyć. Po drugie, w różnych kolorach, bo czasem okazuje się że ktoś ma jakiś ulubiony kolor, ale inny jest ciekawy i bardziej pasuje do danego auta.
Dobra nie będę przynudzał że coś tam w Sportage lepsze coś w Tucsonie każdy coś tam ma wg swoich preferencji. Na przykład szkoda ze koła 18 w Sportage dopiero od 130k około.
Coś tam napisze o wrażeniach z jazdy Tucsonem później.
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

Jazda tucsonem - pozytywne wrażenia z dynamiki, przyspieszenia, wyciszenia (ale niestety tylko jazda do 80 kmh, z tym ze mam porównanie w tym aspekcie z innymi autami), taka płynność jazdy, dobre wrażenia jesli chodzi o zawieszenie, wygodny, przestronny, ma duży bagaznik. W Sportage chyba będzie podobnie pod wieloma względami.
Co jeszcze w tucson?
Kamera cofania o świetnej widoczności, nieupierdliwe systemy bezpieczeństwa, dość przejrzysty system multimed./wyświetlacz, przynajmniej pobieżnie tak.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Fred.X »

... i wygląd Multipli naszych czasów... niestety a szkoda
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

No to odpowiem - Sportage - samochód "bez oczu". Oczy są zwierciadłem duszy :) A co jest Multiplowego w Tucsonie?...
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

Grill? W parze z którym kolorem? Bo bialy czy czerwony może zbyt kontrastują? A widziałeś na żywo w jakimś odcieniu grafitu itp.czy tylko powtarzasz bo jakimś testerze na jutubie?
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Fred.X »

StonicScross pisze: 29 sty 2022, 12:44 No to odpowiem - Sportage - samochód "bez oczu". Oczy są zwierciadłem duszy :) A co jest Multiplowego w Tucsonie?...
kształt karoserii
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Fred.X »

Po uj te kwadratowe nadkola i przetłoczenia i załamania na boku
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

Tako samo z nadkolami w RAV 4, Corolli Cross i Yaris Cross. Mnie z początku tez się nie podobało. Fajnie ze dałeś zdjęcie koloru Teal. 1) Szkoda ze tak ładnie wygląda dopiero w słońcu 2) Z drugiej strony faktycznie jest ciemniejszy, bardziej grafit, ciemny niebieski i te nadkola mniej rzucają się w oczy. Jest mniejszy kontrast.
Przetłoczen na żywo aż tak nie widać, to obrazek reklamowy a nie auto w realu.
I druga para kaloszy - na obrazkach nowa Sportage ma zawsze włączone światła te bumerangi, w rzeczywistości i przy wyłączonych światłach nie wygląda to tak jakoś super.
Rada - oglądaj auta na żywo a nie na obrazkach, zwłaszcza reklamach :)
vaper76
Posty: 37
Rejestracja: 09 sty 2022, 11:18

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: vaper76 »

Mi się strasznie RAV4 podobała. Po wejściu do salonu nawet nie zajrzałem jej do środka😁😁. Od razu stwierdziliśmy z żoną, że się nam nie podoba. Zupełnie inaczej wygląda niż na zdjęciach.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Fred.X »

StonicScross pisze: 29 sty 2022, 21:28 Tako samo z nadkolami w RAV 4, Corolli Cross i Yaris Cross. Mnie z początku tez się nie podobało. Fajnie ze dałeś zdjęcie koloru Teal. 1) Szkoda ze tak ładnie wygląda dopiero w słońcu 2) Z drugiej strony faktycznie jest ciemniejszy, bardziej grafit, ciemny niebieski i te nadkola mniej rzucają się w oczy. Jest mniejszy kontrast.
Przetłoczen na żywo aż tak nie widać, to obrazek reklamowy a nie auto w realu.
I druga para kaloszy - na obrazkach nowa Sportage ma zawsze włączone światła te bumerangi, w rzeczywistości i przy wyłączonych światłach nie wygląda to tak jakoś super.
Rada - oglądaj auta na żywo a nie na obrazkach, zwłaszcza reklamach :)
Człowieku miałem Tucsona 2017 , w zeszłym roku postanowilismy zmienić auto, pierwsze kroki oczywiście skierowaliśmy do salonu Hyundai po nowego Tucsona , ale nawet biały w pakiecie N-line nie do końca nam sie podobał , i te tragiczne zegary we wnętrzu , więc na drugi raz proszę nie oceniaj ;) , mnie sie nie podoba i nie sprzedaje sie tak jak poprzedni , co zakupiłem widac w profilu , Nowa Sportage wygląda w miare tylko w wersji GT line , ale to moja opinia , a RAV 4 wygląda jak taboret , do mnie nie przemawia do dziś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”