Kia Sportage V MY 2022.

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

No dobra, każdy ma różne gusta. Mnie początkowo tez Tucson 15-20 bardziej się podobał, Xceeda tez rozważaliśmy, ale to nie SUV jednak. Tobie się rav 4 nie podoba, innym się podoba. Dużo tucsonow i rav4 widać nowych. Zgoda może też dlatego ze Japonia i Korea nie ma z autami tyle problemów co Niemcy i Francja.
No ale do czego w końcu zmierzamy w tej dyskusji:)
Ty powiesz "nawet bialy nie był super", dla mnie bialy to nie kolor i mamy się o to spierać?
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Fred.X »

Nie ;), nie zamierzam sie spierac , ale mnie auto musi się podobac :D

Suv nie dla mnie już , córa 21 lat, prawie nie jeździ z nami i zaraz pewnie idzie na "swoje" , młody 14 lat i jemu najbardziej podobał się Xceed , tak jak i mnie i zonie , crossover to jest to :mrgreen:
A ralliart za chwilę pewnie zostanie zamieniony na Dodga Chalengera z Hemi , no cóż dobijam do 50-tki ;)
PawMig
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:45

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: PawMig »

Cześć
Do jutra muszę zdecydować się na Kia Sportage.
Generalnie wszystko ustalone. Ale waham się pomiędzy jasnym (bezowym) a czarnym kolorem skory w opcji PREMIUM
Wersja to BL HEV 230 KM AWD + pearl black+ Dach panoramiczny+pakiet PREMIUM
Czy ktoś już widział gdzieś ta jasna tapicerkę?
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Fred.X »

Przy czarnym nadwoziu ta jasna tapicerka bedzie świetnie wyglądać , tak miałem w Alfie Romeo 166 :D
Hanys
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2022, 19:23

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Hanys »

U mnie rodzice w grudniu kupili Audi Q5 z jasną tapicerka - i ja już wiem że nigdy nie kupię samochodu z jasną tapicerką 😉 Jasna może i fajnie się prezentować, ale żeby ten stan się utrzymał to będziesz miał z tym trochę zabawy.
Tom Tom
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 07:25
model samochodu: Kia Soul

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: Tom Tom »

PawMig pisze: 30 sty 2022, 09:46 Cześć
Do jutra muszę zdecydować się na Kia Sportage.
Generalnie wszystko ustalone. Ale waham się pomiędzy jasnym (bezowym) a czarnym kolorem skory w opcji PREMIUM
Wersja to BL HEV 230 KM AWD + pearl black+ Dach panoramiczny+pakiet PREMIUM
Czy ktoś już widział gdzieś ta jasna tapicerkę?
Tu masz taki układ.
https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sport ... llery-open
nagdob
Posty: 1122
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: nagdob »

PawMig pisze: 30 sty 2022, 09:46 Cześć
Do jutra muszę zdecydować się na Kia Sportage.
Generalnie wszystko ustalone. Ale waham się pomiędzy jasnym (bezowym) a czarnym kolorem skory w opcji PREMIUM
Wersja to BL HEV 230 KM AWD + pearl black+ Dach panoramiczny+pakiet PREMIUM
Czy ktoś już widział gdzieś ta jasna tapicerkę?
Ja zamówiłem też taką wersję, tylko że ze wszystkimi dodatkami, full. Też zastanawiałem się nad kolorem tapicerki, ale przeważył jednak czarny, praktyczniejszy mimo wszystko. Kolor budy Penta Metal. Tylko dlatego, że jednak czarny ciężko utrzymać, a penta metal też jest ciemny, grafit, ale mimo wszystko brud (drobny oczywiście) będzie mniej widoczny, rzadsze wizyty na myjni :D
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

Hanys pisze: 30 sty 2022, 12:31 U mnie rodzice w grudniu kupili Audi Q5 z jasną tapicerka - i ja już wiem że nigdy nie kupię samochodu z jasną tapicerką 😉 Jasna może i fajnie się prezentować, ale żeby ten stan się utrzymał to będziesz miał z tym trochę zabawy.
Tucson ma fajna opcje - fotele normalnie ciemne ale opcja plastików jasnych. Dwukolorowo black beige.
Juz od niższych wersji.
nagdob
Posty: 1122
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: nagdob »

StonicScross pisze: 31 sty 2022, 11:42
Hanys pisze: 30 sty 2022, 12:31 U mnie rodzice w grudniu kupili Audi Q5 z jasną tapicerka - i ja już wiem że nigdy nie kupię samochodu z jasną tapicerką 😉 Jasna może i fajnie się prezentować, ale żeby ten stan się utrzymał to będziesz miał z tym trochę zabawy.
Tucson ma fajna opcje - fotele normalnie ciemne ale opcja plastików jasnych. Dwukolorowo black beige.
Juz od niższych wersji.
To tak pstrokato trochę, nie dla mnie. No, ale może ktoś tak lubi. Kwestia gustu, a z tym się nie dyskutuje.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Sportage V MY 2022.

Post autor: StonicScross »

Nie jest pstrokato, fajnie zgrane. Black beige. Natomiast Sportage M ma takie jakieś ubogie to wnętrze, z kolei L jakieś takie wykonczenie "szczotkowane".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”