Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

forum użytkowników Kia Niro
operacjon76@wp.pl
Posty: 87
Rejestracja: 12 sty 2022, 20:29
model samochodu: kia rio

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: operacjon76@wp.pl »

Sam transport morski około 5 tygodni .
mateuszkonrad
Posty: 40
Rejestracja: 06 paź 2020, 00:36

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: mateuszkonrad »

Ja przesiadłem się z RIO 1.4 CRDi
zbiban
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2022, 09:55
model samochodu: Niro

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: zbiban »

Witam wszystkich!
Chcę się przesiąść z Astry K, zamówienie złożone na Niro koniec listopada 2021, niestety nie ma jeszcze nawet nr VIN, tak więc trzeba się uzbroić w cierpliwość :)
muchakk
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2021, 00:01

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: muchakk »

Pewnie lada chwila będziesz miał autko. Ja zamówiłem auto 13 listopada. Od środy jest już u mnie :)
zbiban
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2022, 09:55
model samochodu: Niro

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: zbiban »

muchakk pisze: 21 lut 2022, 12:12 Pewnie lada chwila będziesz miał autko. Ja zamówiłem auto 13 listopada. Od środy jest już u mnie :)
Gratuluje, obyś miał rację, ale jeszcze tydzień temu informowali mnie w salonie, że nie ma jeszcze nadanego numeru VIN, czyżby dealer ściemniał.
Można wiedzieć w jakim mieście zamawiałeś swoje Niro?
muchakk
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2021, 00:01

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: muchakk »

Auto zamówiłem w salonie w Jarosławiu, ale jako tako podlega on pod Rzeszów. Moje auto było złożone 27 grudnia z tego co pamiętam. Później to transport, clenie i inne sprawy zajęły trochę czasu.
mastafu
Posty: 23
Rejestracja: 23 sty 2022, 22:13

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: mastafu »

Po miesiącach obserwowania otomoto, odświeżania co kilka godzin w końcu udało się kupić fajną wersję BL z 2020. Przesiadka z dużej wygodnej krowy, Citroena C5 2.0 HDI :)
Jak na razie po kilku dniach jestem zachwycony całością. Jedyny mały zawód, to że nie da się z UVO uruchomić klimy. Jak rozumiem, to tylko w elektrykach ?
zbiban
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2022, 09:55
model samochodu: Niro

Re: Z Jakiego auta przesiedliście sie na NIRO

Post autor: zbiban »

Hia pisze: 20 lut 2022, 14:26
nagdob pisze: 17 lut 2022, 07:41 Obawiam się, że jeszcze poczekasz. Wszystko co idzie z Korei ma opóźnienia.
No dramat, jeszcze nie ma nr vin, a trzeci miesiąc czekania się kończy. W salonie powiedzieli mi, że transport z Korei to 2 miesiące, ale coś mi się nie chce wierzyć, chyba fantazjują trochę :D
Cześć!
Chciałem zapytać czy masz już może jakieś informacje dot. zamówionego Niro, tzn chodzi mi o ewentualny termin produkcji, nadanie numeru Vin itp.
Pytam ponieważ ja złożyłem zamówienie na Niro 26 listopada 2021 i na obecną chwilę nie trafił jeszcze na linię produkcyjną, taką mam przynajmniej odpowiedź z infolinii Kia.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”