Kiedy lifting xceed

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Avarion
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2022, 21:31
model samochodu: Kia Xceed

Kiedy lifting xceed

Post autor: Avarion »

Cześć. Czy ktoś wie kiedy będzie nowy model xceed? Podobno we wrześniu 2022 roku. Ma ktoś jakieś info co ma być nowego. Warto czekać?
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: kogi »

Lifting ma być we wrześniu 2022, maja zmienić się zderzaki, światła led, w środku takie zmiany jak w ceedzie czyli więcej piano black, nowe elektroniczne zegary itd. Do tego czasu zapewne cena jeszcze trochę wzrośnie wiec sam sobie odpowiedz czy warto czekać.
Avarion
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2022, 21:31
model samochodu: Kia Xceed

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Avarion »

Zderzak był zmieniony chyba ostatnio jak zmieniali logo. Bardziej mnie interesuje czy mówimy o dużych zmianach czy w grę wchodzi jedynie kosmetyka, np. Nowe światła i zderzak? Na pół roku przed zmianami nie ma żadnych przecieków. Dziwne.
Fenix
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2022, 07:26
model samochodu: Xceed

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Fenix »

Chyba też mocno mają się zmienić tylne lampy na wzór ceed gt
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Blues Brothers »

Dla mnie to krok w tył.
Hookxpl
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2022, 20:10

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Hookxpl »

Avarion
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2022, 21:31
model samochodu: Kia Xceed

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Avarion »

Dzięki. Zamówiłem xceeda pod koniec stycznia z odbiorem na czerwiec. Nie wiem czy się wyrobią, ale jeżeli nowy model ma być we wrześniu to trochę lipa mieć na starcie nieaktualny model. Mi akurat na czasie nie zależy, mam czym jeździć. Nie wiem czy jakbym zadzwonił do dilera to by przesunęli zamówienie tak aby był to już model po fl.
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: kogi »

Raczej nie będzie możliwości przesunięcia, a jeśli już to z aktualizacją ceny.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Fred.X »

Avarion pisze: 06 kwie 2022, 08:38 Dzięki. Zamówiłem xceeda pod koniec stycznia z odbiorem na czerwiec. Nie wiem czy się wyrobią, ale jeżeli nowy model ma być we wrześniu to trochę lipa mieć na starcie nieaktualny model. Mi akurat na czasie nie zależy, mam czym jeździć. Nie wiem czy jakbym zadzwonił do dilera to by przesunęli zamówienie tak aby był to już model po fl.
Żebyś nie żałował, bo liftingi ostatnio słabo wychodzą
Avarion
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2022, 21:31
model samochodu: Kia Xceed

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Avarion »

Może i masz rację. Bardziej mi chodziło o to żebym miał wybór i jeżeli będą już oficjalne informacje a ja jeszcze bym czekał na auto to chciałbym mieć wybór czy zostać przy tym co zamawiałem (bo auto w tej wersji bardzo się żonie podoba) czy jednak zdecydować się na auto po fl. Sam już nie wiem co lepsze. Inna sprawa czy ewentualna zamiana będzie po cenie z umowy czy wg nowego cennika. Bo jeżeli nie i będzie trzeba dopłacić z 15 tysięcy to podziękuje. Bardziej się boję tego, że auto zamówione pod koniec stycznia z odbiorem na koniec czerwca nie będzie wyprodukowane (automat) i dostanę auto w późniejszym terminie już po fl bez możliwości wyboru. A co jak mi zmiany nie podejdą?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”