Kiedy lifting xceed

forum użytkowników modelu Kia XCeed
TurMa
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2022, 09:30

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: TurMa »

Kiedy nowy cennik?
Ktoś może się już dowiadywał?
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Deepsea »

Trochę czuje się wychędożony mając Prestige Line i nie mając czarnych listew zamiast chromów. Zmiany są takie jak przewidziałem gdzieś w innym temacie, przez co trochę auto straciło na uroku. Felgi w PL nie są jakieś urodziwe, ale te z lifta jak dla mnie porażka. Na plus zrezygnowali w jakimś stopniu z fejkowych wydechów.
adam12116
Posty: 135
Rejestracja: 28 paź 2021, 08:05
model samochodu: Xceed 1.6

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: adam12116 »

Deepsea pisze: 19 lip 2022, 11:35 Na plus zrezygnowali w jakimś stopniu z fejkowych wydechów.
były fejkowe ale tragedii nie było, wydaje się, że jak ktoś by chciał to łatwo je przerobić na prawdziwe bo np w 1.6 wydechy są 2 i kończą się pod tymi fejkowymi :)
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Deepsea »

Kiedyś się temu przyglądałem i wydawało mi się że wystarczy ściąć rury na płasko, bo są zagięte w dół, i zdjąć plastikową zaślepkę udającą siatkę, nie będzie to najpiękniejsze rozwiązanie, ale widziałem już takie fabryczne w innych markach, nawet premium.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: shider »

Deepsea pisze: 19 lip 2022, 11:35 Trochę czuje się wychędożony mając Prestige Line i nie mając czarnych listew zamiast chromów.
To faktycznie jest ciemny chrom i raczej tylko dla GT Line. Prestige Line pewnie nadal zostanie z normalnym chromami
ale za to zostanie wentylowanie foteli bo standardowe fotele GT/GT Line nie mają wentylacji.
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Deepsea »

Sprawdziłem rury z ciekawości i są jednak za nisko.

Wentylacja foteli wyklucza się nawzajem z grzaniem przedniej szyby.

Prestige stare to w zasadzie GT bez emblematów, ściętej kierownicy i świateł z ceeda.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: shider »

W GT Line chodzi głównie o wygląd. Dla jednych nie ma to znaczenia, dla innych jest kluczowe. Zewnetrznie przedliftowy zwykly Xceed, Business Line czy też Prestige Line nie różnią się znacząco. GT Line / GT to zupełnie inaczej (ciekawiej) wyglądające, dobrze wyposażone samochody. Jak będą wyglądały "zwykle" Xceedy poliftowe, tego jeszcze nie wiemy.
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: Deepsea »

Wiemy, obok zielonego gt był zwykły biały w plug-in.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: shider »

Widzę, że nie rozumiesz o czym mówię... W czasie prezentacji poliftow ceed / proceed pokazali też tylko PHEV, GT i GT Line. Zwyklej wersji z zupełnie inną atrapą chłodnicy nie pokazali.
ERYK PZ
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2022, 20:28
model samochodu: XCeed 1,5 T-GDI

Re: Kiedy lifting xceed

Post autor: ERYK PZ »

I wyszło szydło z worka :
GT Line wygląda obłędnie ,szczególnie w tym zielonkawym kolorze ...zwykłe wersje niewiele się różnią od wersji przedliftowej ....i istotna będzie CENA ( jej wzrost ) -ale to okaże się po publikacji cenników .
Wiem jedno za 150 tys plnów można już porozglądać się i po innych markach ,bo KIA to jednak auto budżetowe ,a XCeed to tylko klasa C ( nic więcej ) ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”