Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Adek.Koneksja
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:17
model samochodu: 1.6 T-GDI MHEV, BL, AWD

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Adek.Koneksja »

marsen pisze: 16 cze 2022, 00:54
Michaelo_Angelo pisze: 15 cze 2022, 12:43 Witam,
Czy ktoś z forum odebrał już Sportage V 1.6 Crdi MHEV? Ja czekam już 6 m-cy, dokładnie wczoraj minęło i mam tylko jedną informacje od dealera "trzeba czekać", problem z komponentami. Zamówiona Sportage V 1.6 Crdi MHEV 136km automat wersja L kolor yuka steel Grey.
20 maja ADEK napisał: "MHEVy od środy produkują się jeden za drugim" oraz "będzie wysyp MHEV'ów teraz, do końca Maja zjedzie ich bardzo dużo" (str. 35 tego tematu). Więc musisz jego pytać :lol: Pewnie Ci powie, że akurat Twój miał jakiś podzespół, którego brakowało w fabryce ;)

Ogólnie kojarzę forumowiczów, którzy odebrali MHEVY. Pamiętam, że pisali o spalaniu - był taki wątek... Ale to było jakiś czas temu... :|
Dalej się naśmiewaj osełku, MHEV'y z 1.6 t-gdi a nie crdi, gdzies napisałem że diesle będą się produkowac ? jak widać wieśniak z ciebie i próbujesz wszędzie przytaczać to co pisałem, oj ból dupy i to straszny.
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: wlodio5 »

Adek.Koneksja pisze: 17 cze 2022, 09:28
marsen pisze: 16 cze 2022, 00:54
Michaelo_Angelo pisze: 15 cze 2022, 12:43 Witam,
Czy ktoś z forum odebrał już Sportage V 1.6 Crdi MHEV? Ja czekam już 6 m-cy, dokładnie wczoraj minęło i mam tylko jedną informacje od dealera "trzeba czekać", problem z komponentami. Zamówiona Sportage V 1.6 Crdi MHEV 136km automat wersja L kolor yuka steel Grey.
20 maja ADEK napisał: "MHEVy od środy produkują się jeden za drugim" oraz "będzie wysyp MHEV'ów teraz, do końca Maja zjedzie ich bardzo dużo" (str. 35 tego tematu). Więc musisz jego pytać :lol: Pewnie Ci powie, że akurat Twój miał jakiś podzespół, którego brakowało w fabryce ;)

Ogólnie kojarzę forumowiczów, którzy odebrali MHEVY. Pamiętam, że pisali o spalaniu - był taki wątek... Ale to było jakiś czas temu... :|
Dalej się naśmiewaj osełku, MHEV'y z 1.6 t-gdi a nie crdi, gdzies napisałem że diesle będą się produkowac ? jak widać wieśniak z ciebie i próbujesz wszędzie przytaczać to co pisałem, oj ból dupy i to straszny.
A ty geniuszu nie zrozumiałeś że główne zarzuty pod twoim adresem to pycha i arogancja. Właśnie to dobitnie potwierdziłeś i pokazałeś swój poziom inteligencji i kultury. Brawo Ty! :lol:
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: PPPKRK »

Pomimo że forum jest anonimowym miejscem do wylewania żali i atakowania ludzi to dziwi mnie postawa poniektórych użytkowników...jak w dzisiejszych czasach trzeba być człowiekiem z którego bije tyle jadu??? Czytanie powyższego poza tym że jest męczące, to jest też przykładem jak bardzo ktoś jest zepsuty żeby pluć jadem na innych. Jeżeli jednemu albo drugiemu nie podoba się, to wylej swoje emocje w inny sposób a nie zatruwaj życie innym. Idź Pan na siłownię, idź na spacer albo do parku. Podejmowanie takiego wątku po Twojej stronie wzbudza Cię do budowania większego EGO ale przed monitorem. No, ale to już oklepane na innych forach i grupach że wszędzie bije jad i prostactwo. Sugeruję aby dyskusja wróciła na swoje tory i aby ktoś wyczyścił wątek z personalnych problemów....
Sugeruję również aby stworzyć wzór posta wg. którego każdy napisze
1. Data zamówienia
2. Rodzaj silnika, napęd
3. Dodatkowe opcje
4. Kolor
5. Dealer
6. Data VIN/informacji
7. Data odbioru

i wątek stanie się przejrzysty :)
To propozycja, po sprawdzeniu przez moderatora, jeżeli taki tutaj jest proszę o usunięcie również mojego posta :). Miłego weekendu i weźcie wszyscy na luz, bo jest wiele innych czynników którymi należy się martwić...
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: PPPKRK »

wlodio5 pisze: 29 maja 2022, 12:13
Rozbojnik pisze: 28 maja 2022, 17:08
Adek.Koneksja pisze: 28 maja 2022, 14:25 To u mnie wyszło mega tanio :) BL MHEV AWD plus pakiety bez LTH - 165000 brutto
Można liczyć czasami na jakieś informacje co do produkcji MHEV-ów?
Podpinam się pod tę subtelną aluzję. :lol: Panowie załóżcie sobie oddzielny wątek na temat rabatów, jeśli takowego już nie ma.
Tym bardziej że temu kto już podpisał umowę i czeka na samochód wasze przechwałki na temat kosmicznych rabatów na pewno nie poprawiają nastroju ;)
A i dodam że sam radziłeś innym żeby stąd poszli, więc może wyciągniesz jakieś wnioski skoro jesteś taki dobrotliwy i założysz osobny wątek do prania brudów albo sobie stąd pójdziesz.
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: wlodio5 »

PPPKRK pisze: 17 cze 2022, 16:04
wlodio5 pisze: 29 maja 2022, 12:13
Rozbojnik pisze: 28 maja 2022, 17:08

Można liczyć czasami na jakieś informacje co do produkcji MHEV-ów?
Podpinam się pod tę subtelną aluzję. :lol: Panowie załóżcie sobie oddzielny wątek na temat rabatów, jeśli takowego już nie ma.
Tym bardziej że temu kto już podpisał umowę i czeka na samochód wasze przechwałki na temat kosmicznych rabatów na pewno nie poprawiają nastroju ;)
A i dodam że sam radziłeś innym żeby stąd poszli, więc może wyciągniesz jakieś wnioski skoro jesteś taki dobrotliwy i założysz osobny wątek do prania brudów albo sobie stąd pójdziesz.
Coś ci się chyba kolego pomylił adresat. Proponuję przeczytać jeszcze raz kilka ostatnich postów i może zrozumiesz kto wylewa jad. Wtedy rzeczywiście warto żebyś usunął swój. 😉
MARCO46
Posty: 284
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: MARCO46 »

sportage M + smart

koniec czerwca umowa zakupu
odbiór rocznika 2022 po 1,5 tygodnia
MARCO46
Posty: 284
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: MARCO46 »

...przepraszam pomyliłem miesiące :)
zakup pod koniec kwietnia - odbiór chyba 9.5
Rio
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2022, 11:00

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Rio »

Dzień dobry :) Chciałam zapytać jak w Sportku GTline urochomic bezprzewodową ładowarkę ? Ktoś coś ?
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: shider »

Rio pisze: 18 cze 2022, 11:06 Dzień dobry :) Chciałam zapytać jak w Sportku GTline urochomic bezprzewodową ładowarkę ? Ktoś coś ?
Ustawienia / Pojazd / Udogodnienia / Ładowarka bezprzewodowa - zgodnie z instrukcją:
http://webmanual.kia.com/STD_GEN5W/AVNT ... hicle.html
Rio
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2022, 11:00

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Rio »

Dokładnie tak robię, ładowanie jest zaznaczona a o tak nie ładuje :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”