Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
unfocused
Posty: 55
Rejestracja: 03 lip 2023, 18:36
model samochodu: Sportage NQ5 HEV AWD GT-Line

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: unfocused »

No ja zazdroszczam tych terminów. U mnie zamówienie poszło 30.06 i na razie brak nawet informacji o planowanej dacie produkcji. Za drugim razem nawet nie odpisali na formularz wysłany ponad 3 tygodnie po pierwszym zapytaniu.
hary6
Posty: 46
Rejestracja: 23 wrz 2023, 22:44
model samochodu: Kia Sportage HEV, BL, Lunar Silver

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: hary6 »

unfocused pisze: 27 wrz 2023, 19:02 No ja zazdroszczam tych terminów. U mnie zamówienie poszło 30.06 i na razie brak nawet informacji o planowanej dacie produkcji. Za drugim razem nawet nie odpisali na formularz wysłany ponad 3 tygodnie po pierwszym zapytaniu.
Byłem zaskoczony tym szybkim terminem,ale dodam że na plus. W przyszłym tygodniu odbiór i przesiadka z Tucsona.Może wersja GT Line z racji max wyposażenia rzadziej rzucana jest na linię produkcyjną i dlatego taki termin oczekiwania. Myślę że po 4miesiącach to już powinno być gotowe do odbioru.
beqool
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2023, 08:31

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: beqool »

Sportage HEV 230 BL+AE+, kolor Yuka steel grey zamówiony 14.09, wczoraj dzwonili z salonu, że już do nich jedzie samochód. Jak zamawiałem to nie mieli nic na już, i auto zamówione z produkcji. Jestem trochę w szoku, ale może akurat na parkingu w fabryce już takie stało.
unfocused
Posty: 55
Rejestracja: 03 lip 2023, 18:36
model samochodu: Sportage NQ5 HEV AWD GT-Line

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: unfocused »

Update: wczoraj się dowiedziałem, że auto się wyprodukowało i czeka na transport do Polski (szacowany czas: 3 tygodnie). Do tego do tygodnia czasu na montaż akcesoriów (hak, immobiliser, kamerka, oświetlenie klapy bagażnika, wymiana żarówek na LED). Wygląda na to, że akurat zmieszczą się w deklarowanym czasie 4 miesięcy.

O statusie auta sowiedziałem się po tym, jak zadzwoniłem do salonu. Infolinia KIA, która "monitorowała" zamówienie po pierwszym zapytaniu przez formularz, nie dała znać ani o skierowaniu do produkcji, ani o jej zakończeniu.
unfocused
Posty: 55
Rejestracja: 03 lip 2023, 18:36
model samochodu: Sportage NQ5 HEV AWD GT-Line

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: unfocused »

No i historia ma szczęśliwy finał: auto dzisiaj odebrane (zamówienie złożone 30.06). Wychodzi na to, że czas oczekiwania to 3,5 miesiąca razem z montażem akcesoriów w salonie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”