Kia Rio z 2021 opinie, 1,2 84 KM

forum użytkowników modelu Rio
Jutrzejszy
Posty: 273
Rejestracja: 05 gru 2021, 14:35
model samochodu: YB G4LF

Re: Kicha

Post autor: Jutrzejszy »

Osobista jazda próbna jest kluczowa, bo ludzie są różni, tak samo jak i różne są samochody.
Odbyłem jazdy próbne wieloma samochodami segmentu B, w mojej ocenie Rio prowadziło się najlepiej - zapewne dlatego że jest niskie i dosyć sztywne.
Podejrzewam że autor wątku przyzwyczaił się do jazdy 20-letnim Polo z wybitymi amortyzatorami - i dlatego nie może się przyzwyczaić do nowego zawieszenia.
operacjon76@wp.pl
Posty: 87
Rejestracja: 12 sty 2022, 20:29
model samochodu: kia rio

Re: Kicha

Post autor: operacjon76@wp.pl »

Jak dla mnie w klasie B jedno z lepszych samochodów .
Sid
Posty: 368
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Kicha

Post autor: Sid »

Dla mnie to troll.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
man70
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2019, 01:28
model samochodu: Kia Rio IV

Re: Kicha

Post autor: man70 »

Longin69 pisze: 04 mar 2022, 08:30 Nie kupujcie Kia Rio, to taczka ,nie samochód. Głośny na nierównościach, zawieszenie lichutkie, układ kierowniczy kicha. Twardy, sztywny. Mam polówke okularnika z 2003 r, nie umywa się do niej. Wybór należy do ciebie?
Hmm... Może kolega jeździł wózkiem paleciakiem, bo ja mam odmienne odczucia. :D Z jednym mogę się zgodzić: "sztywny", ale to raczej zaleta i cecha prawdziwie męska tego auta. :)
Foxxy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2022, 05:43
model samochodu: KIA RIO 2021 1.2 MPI (M)

Re: Kicha

Post autor: Foxxy »

W grupie samochodów segment B za 55tys to najlepszy wybór. Oprócz zapachu na który trochę narzekam.

w pracy mam nową fabiankę 1.0 95KM, wyciszenie zero różnicy, silnik bardziej trzęsie i trzepie, jedynie czuć turbo i niutonometry, jednak różnica w cenie jest spora między tymi pojazdami o podobnym wyposażeniu bo podstawowa fabia (odpowiednik RIO M) ma silnik 1.0 80KM jest bez turbo (93nm) a to porażka w porównaniu z podstawowym 1.2 85KM 118nm KIA ( nie mówiąc już że fabia 3 cylindry a kia 4 cylindry)

takie proste porównanie, dlatego wybrałem kia

(wolnossącym trzeba umieć jeździć, ten silnik jedzie od 3tys obrotów a nie do 3tys ;)
akasis
Posty: 55
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:07
model samochodu: Kia Rio

Re: Kicha

Post autor: akasis »

Auto wadliwe z wadami fabrycznymi wielką kia a auta nie umiał zrobić
Konrad C
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Rio”