Instrukcja obsługi Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
zbigniew312
Posty: 91
Rejestracja: 06 lut 2022, 17:38
model samochodu: Sportage _150 KM MHEW_7 DCT

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: zbigniew312 »

Wysłana
kynios1
Posty: 17
Rejestracja: 20 sie 2022, 19:31
model samochodu: KIA SPORTAGE 1,6 T-GDI 230KM 6 AT , AWD , GT LINE + AE+ + HAR + LTH + PNS + SUS + 2TR + SPLASH LEMON HBA
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: kynios1 »

Hej . Ja też poproszę o instrukcję :
kynios1@o2.pl
dzięki z góry
KIA SPORTAGE 1,6 T-GDI 230KM 6 AT , AWD , GT LINE + AE+ + HAR + LTH + PNS + SUS + 2TR + SPLASH LEMON HBA
Zipeczek
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2022, 20:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V HEV BL + prawie wszystkie dodatki

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: Zipeczek »

Każdy dealer ma taką instrukcję w pdf'ie.
Ze wsparcia KIA ( infolinia@kiamotors.pl ) przysłali mi ją w tym samym dniu od zapytania.
I jeszcze mała uwaga - dla HEV/PHEV instrukcja jest rozbudowana o dział związany z hybrydą, dla pozostałych nie ma tego działu i inaczej jest opisany pojazd.
komoornik
Posty: 38
Rejestracja: 25 lip 2022, 22:30
model samochodu: Sportage V HEV FWD BL AE+

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: komoornik »

Mamy rok 2005? :?

Serio jakaś dziwna wiązanka z mailami, zamiast gdzieś ten plik po prostu zuploadować? :shock:
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: PPPKRK »

komoornik pisze: 24 sie 2022, 19:44 Mamy rok 2005? :?

Serio jakaś dziwna wiązanka z mailami, zamiast gdzieś ten plik po prostu zuploadować? :shock:
Obrazek

Panie teraz każdy chce mieć wszystko na PRIV :D ale brawo polać komornikowi. Podawanie tutaj maili to jakaś farsa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: shider »

Nie trzeba podawać tutaj maila i nie powinno się podawać. Wystarczy kontakt z Kia Polska z prośbą o potrzebną instrukcję. A czemu nikt nie chce tego wrzucić online? Może dlatego: "Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się powielania lub tłumaczenia całości lub części tego dokumentu bez pisemnej zgody firmy Kia Motors Slovakia s.r.o."

Można też zainstalować aplikację na smartfona. Mobilnie dużo wygodniejsza niż PDF. https://play.google.com/store/apps/deta ... .mowners.p
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: PPPKRK »

shider pisze: 24 sie 2022, 20:44 Nie trzeba podawać tutaj maila i nie powinno się podawać. Wystarczy kontakt z Kia Polska z prośbą o potrzebną instrukcję. A czemu nikt nie chce tego wrzucić online? Może dlatego: "Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się powielania lub tłumaczenia całości lub części tego dokumentu bez pisemnej zgody firmy Kia Motors Slovakia s.r.o."

Można też zainstalować aplikację na smartfona. Mobilnie dużo wygodniejsza niż PDF. https://play.google.com/store/apps/deta ... .mowners.p
ale jak wysyłacie na maila to możecie kopiować... przecież jak sie tak trzymacie prawa to jest to to samo.. Ale masz rację, nie ma sensu nad tym więcej dyskutować. 8-) :)
Henryk 54
Posty: 102
Rejestracja: 27 cze 2022, 10:08
model samochodu: Sportage 2022 HEV BL 180+HEV

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: Henryk 54 »

Napisałem do KIA.Bez problemy dostałem instrukcję w formacie PDF
jarmk
Posty: 312
Rejestracja: 09 wrz 2022, 19:26
model samochodu: Już nie KIA z wadliwym GPF-em..

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: jarmk »

shider pisze: 24 sie 2022, 20:44 Można też zainstalować aplikację na smartfona. Mobilnie dużo wygodniejsza niż PDF. https://play.google.com/store/apps/deta ... .mowners.p
Zobacz jakie komentarze ma ta aplikacja.. większego badziewia na komórkę w życiu nie widziałem..
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Instrukcja obsługi Sportage V

Post autor: shider »

jarmk pisze: 09 wrz 2022, 19:53 Zobacz jakie komentarze ma ta aplikacja.. większego badziewia na komórkę w życiu nie widziałem..
Pod względem usability faktycznie jest w niej wiele do poprawy, ściąganie instrukcji trwa też wieki i lepiej go nie przerywać. Stąd pewnie te opinie. Gdy już jednak zacznie się używać to jest dużo szybciej i przyjemniej niż wersja papierowa czy PDF. Niestety trzeba się przyzwyczaić. Widziałem dużo większe badziewia na smartfony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”