Klapa bagażnika z pilota ?

forum użytkowników modelu ProCeed
rybson_opole
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2021, 13:29

Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: rybson_opole »

Siemka, szybka piłka:
Czy można zamknąć klapę bagażnika z pilota?
Otwieram z kluczyka (lub nic nie robiąc stojąc obok) a w momencie kiedy przy otwartej klapie przytrzymuje na pilocie "hold" to klapa robi krotki ruch w dół (z 2 centymetry) i się zatrzymuje .
Z góry dzięki za pomoc . Pozdrawiam
MY2022
GT
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: goldenguti »

rybson_opole pisze: 10 kwie 2022, 16:13 Siemka, szybka piłka:
Czy można zamknąć klapę bagażnika z pilota?
Otwieram z kluczyka (lub nic nie robiąc stojąc obok) a w momencie kiedy przy otwartej klapie przytrzymuje na pilocie "hold" to klapa robi krotki ruch w dół (z 2 centymetry) i się zatrzymuje .
Z góry dzięki za pomoc . Pozdrawiam
MY2022
GT
Przycisk trzeba trzymać aż się klapa zamknie ;)
rybson_opole
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2021, 13:29

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: rybson_opole »

Działa - dziękuję, pozdrawiam i miłego dnia wszystkim
Sad-ms
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2022, 20:39
model samochodu: Kia ProCeed GT

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: Sad-ms »

Podepnę się pod temat. Nie działa mi bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika stojąc obok. W ustawieniach mam zaznaczoną tę opcję.

Czy mimo widoczność tej funkcji w ustawieniach możliwe że samochód nie jest w nią wyposażony? Jeśli to niemożliwe to czy macie pomysły co może być nie tak?
Model to ProCeed GT 2020
MiRasW
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:28
model samochodu: Leon ST 3 FR ->Kia Proceed GT

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: MiRasW »

Samochód musi być zamknięty (zaryglowany) inaczej nie działa.
Gurken
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:44

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: Gurken »

U mnie klapa nie działa od ostatniej aktualizacji,
może to tylko zbieg okoliczności, jednak w serwisie powiedzieli że może odpiął się jakiś czujnik
w przyszłym tygodniu wizyta w ASO i będą sprawdzać
pzdr.
Sad-ms
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2022, 20:39
model samochodu: Kia ProCeed GT

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: Sad-ms »

MiRasW pisze: 14 cze 2022, 21:51 Samochód musi być zamknięty (zaryglowany) inaczej nie działa.
Na zamkniętym też nie działa.
Gurken pisze: 15 cze 2022, 06:59 U mnie klapa nie działa od ostatniej aktualizacji,
może to tylko zbieg okoliczności, jednak w serwisie powiedzieli że może odpiął się jakiś czujnik
w przyszłym tygodniu wizyta w ASO i będą sprawdzać
pzdr.
Dzięki za informację.
Robberto
Posty: 32
Rejestracja: 28 wrz 2021, 22:17
model samochodu: Proceed GT

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: Robberto »

Sad-ms pisze: 15 cze 2022, 08:46
MiRasW pisze: 14 cze 2022, 21:51 Samochód musi być zamknięty (zaryglowany) inaczej nie działa.
Na zamkniętym też nie działa.
Gurken pisze: 15 cze 2022, 06:59 U mnie klapa nie działa od ostatniej aktualizacji,
może to tylko zbieg okoliczności, jednak w serwisie powiedzieli że może odpiął się jakiś czujnik
w przyszłym tygodniu wizyta w ASO i będą sprawdzać
pzdr.
Dzięki za informację.
Miałem tak samo i przez przypadek zamknałem klape recznie, od tego momentu dziala tzw. inteligetny kluczyk
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: goldenguti »

Sad-ms pisze: 14 cze 2022, 20:43 Podepnę się pod temat. Nie działa mi bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika stojąc obok. W ustawieniach mam zaznaczoną tę opcję.

Czy mimo widoczność tej funkcji w ustawieniach możliwe że samochód nie jest w nią wyposażony? Jeśli to niemożliwe to czy macie pomysły co może być nie tak?
Model to ProCeed GT 2020
A jak to sprawdzasz? Bo jeżeli otworzysz i zamkniesz auto to ona nie będzie działać, musisz po prostu przyjść "skądś" i podejść do klapy, najprawdopodobniej żeby auto Twojego kluczyka nie widziało w pobliżu przez jakiś czas
Sad-ms
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2022, 20:39
model samochodu: Kia ProCeed GT

Re: Klapa bagażnika z pilota ?

Post autor: Sad-ms »

goldenguti pisze: 15 cze 2022, 23:27
Sad-ms pisze: 14 cze 2022, 20:43 Podepnę się pod temat. Nie działa mi bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika stojąc obok. W ustawieniach mam zaznaczoną tę opcję.

Czy mimo widoczność tej funkcji w ustawieniach możliwe że samochód nie jest w nią wyposażony? Jeśli to niemożliwe to czy macie pomysły co może być nie tak?
Model to ProCeed GT 2020
A jak to sprawdzasz? Bo jeżeli otworzysz i zamkniesz auto to ona nie będzie działać, musisz po prostu przyjść "skądś" i podejść do klapy, najprawdopodobniej żeby auto Twojego kluczyka nie widziało w pobliżu przez jakiś czas
Sprawdziłem różne konfiguracje, żadna nie działa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”