Nowa Kia Niro 2022

forum użytkowników Kia Niro
zbiban
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2022, 09:55
model samochodu: Niro

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: zbiban »

slaw73 pisze: 30 lip 2022, 18:30 Okazało się że jeden klient, który zamówił Niro zrezygnował bo chce wziąć Sportage więc korzystam z okazji i kupuje dla żony. Teraz załatwianie dokumentów i w przyszłym tygodniu do odbioru.
Super, gratuluję. Napisz po odbiorze jak pierwsze wrażenia z jazdy. Też czekam na odbiór Niro HEV w drugim lub trzecim tygodniu sierpnia. Wprawdzie obecnie jeżdżę też Kia Niro HEV pierwszej generacji, ale jestem bardzo ciekawy pierwszych opinii użytkowników nowej Kia niro HEV.
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: kogi »

Zauważyliście, że przy zamykaniu przednich drzwi nowego niro wydają one jakieś dziwne dźwięki jakby lusterko się ruszało, albo ten plastik w środku drzwi? Nie brzmi to solidnie niestety
lukkasz
Posty: 33
Rejestracja: 13 cze 2022, 09:12

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: lukkasz »

kogi pisze: 03 sie 2022, 20:04 Zauważyliście, że przy zamykaniu przednich drzwi nowego niro wydają one jakieś dziwne dźwięki jakby lusterko się ruszało, albo ten plastik w środku drzwi? Nie brzmi to solidnie niestety
Ja czekam jak będą w salonach PHEV lub EV to pojadę dopiero obejrzeć i mam nadzieję się przejechać.
Zwórcę na to uwagę przy oglądaniu:D
meiss
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2021, 10:39
model samochodu: Niro HEV

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: meiss »

kogi pisze: 03 sie 2022, 20:04 Zauważyliście, że przy zamykaniu przednich drzwi nowego niro wydają one jakieś dziwne dźwięki jakby lusterko się ruszało, albo ten plastik w środku drzwi? Nie brzmi to solidnie niestety
Ogólnie przy KIA nie oczekiwałbym solidności. Po niro miałem brać drugie dla żony. Ostatecznie kupiłem jej Opla, przy KIA to jest deklasacja jakościowa jeżeli chodzi o montaż, stuki czy trzeszczenia.
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: kogi »

Dzisiaj EV + 10k w górę. Łącznie od wprowadzenia cennika podrożała już 24k przy każdej wersji, a auta jeszcze nawet nie ma w salonach.
Awatar użytkownika
slaw73
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2022, 18:21
model samochodu: Kia Ceed GT

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: slaw73 »

Nie przesadzajcie nie jest tak źle. Zrobię parę kilometrów Niro i dam znać jakie mam wrażenia. Co do marki Kia musze powiedzieć, że przez ostatnie lata jakość, wykonanie i inne walory poszły w górę, a wiem coś w tym temacie. Od maja ubiegłego roku przejechałem swoim Ceed GT 19 tysięcy i jest na plus.
Seb
Posty: 1231
Rejestracja: 18 lut 2016, 18:28
model samochodu: Była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
Jest Superb 2.0TSI
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: Seb »

meiss pisze: 03 sie 2022, 23:05 Ogólnie przy KIA nie oczekiwałbym solidności. Po niro miałem brać drugie dla żony. Ostatecznie kupiłem jej Opla, przy KIA to jest deklasacja jakościowa jeżeli chodzi o montaż, stuki czy trzeszczenia.
A kiedy kupowałeś tę KIA? Bo wszyscy mówią/piszą, że KIA bardzo poszła do przodu z jakością. Sam jeździłem ostatnią dostępną Optima i złego słowa nie powiem.
Pisał Sebastian
była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
jest Superb 2.0TSI 140kW
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: nagdob »

meiss pisze: 03 sie 2022, 23:05
kogi pisze: 03 sie 2022, 20:04 Zauważyliście, że przy zamykaniu przednich drzwi nowego niro wydają one jakieś dziwne dźwięki jakby lusterko się ruszało, albo ten plastik w środku drzwi? Nie brzmi to solidnie niestety
Ogólnie przy KIA nie oczekiwałbym solidności. Po niro miałem brać drugie dla żony. Ostatecznie kupiłem jej Opla, przy KIA to jest deklasacja jakościowa jeżeli chodzi o montaż, stuki czy trzeszczenia.
Bzdury piszesz kolego. Żona ma Niro HEV MY2020 i nic tam nie trzeszczy, nie skrzypi, czy coś takiego. Drzwi zamykają się lekko i cicho. Jeździ już autem trzeci rok i jest jak było po zakupie.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Orin
Posty: 226
Rejestracja: 14 sty 2020, 00:23
model samochodu: Kia Niro HEV

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: Orin »

meiss pisze: 03 sie 2022, 23:05
kogi pisze: 03 sie 2022, 20:04 Zauważyliście, że przy zamykaniu przednich drzwi nowego niro wydają one jakieś dziwne dźwięki jakby lusterko się ruszało, albo ten plastik w środku drzwi? Nie brzmi to solidnie niestety
Ogólnie przy KIA nie oczekiwałbym solidności. Po niro miałem brać drugie dla żony. Ostatecznie kupiłem jej Opla, przy KIA to jest deklasacja jakościowa jeżeli chodzi o montaż, stuki czy trzeszczenia.
Niro
nagdob pisze: 04 sie 2022, 08:01
meiss pisze: 03 sie 2022, 23:05
kogi pisze: 03 sie 2022, 20:04 Zauważyliście, że przy zamykaniu przednich drzwi nowego niro wydają one jakieś dziwne dźwięki jakby lusterko się ruszało, albo ten plastik w środku drzwi? Nie brzmi to solidnie niestety
Ogólnie przy KIA nie oczekiwałbym solidności. Po niro miałem brać drugie dla żony. Ostatecznie kupiłem jej Opla, przy KIA to jest deklasacja jakościowa jeżeli chodzi o montaż, stuki czy trzeszczenia.
Bzdury piszesz kolego. Żona ma Niro HEV MY2020 i nic tam nie trzeszczy, nie skrzypi, czy coś takiego. Drzwi zamykają się lekko i cicho. Jeździ już autem trzeci rok i jest jak było po zakupie.
Zły montaż i trzeszczenie w Niro?
lukkasz
Posty: 33
Rejestracja: 13 cze 2022, 09:12

Re: Nowa Kia Niro 2022

Post autor: lukkasz »

kogi pisze: 03 sie 2022, 23:06 Dzisiaj EV + 10k w górę. Łącznie od wprowadzenia cennika podrożała już 24k przy każdej wersji, a auta jeszcze nawet nie ma w salonach.
Jeszcze nie dostałem auta a już mogę je sprzedać 24k drożej?!:D
Zamawiałem jeszcze przed pierwszą podwyżką, ale w salonie mówili, że spodziewają się kilku podwyżek na auto bo cena do jakości jest "za bardzo" konkurencyjna do innych marek...

Co do trzeszczenia to czasami może zdażyć się jakaś wadliwa sztuka/montaż. Jak nowe auto to reklamować:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”