Problem z regulacja prędkości nadmuchu

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Problem z regulacja prędkości nadmuchu

Post autor: Lunar GT »

dario37 pisze: 07 maja 2022, 10:25 Kolega@Traratow zapytał o regulację nadmuchu.No to dużo się dowiedział.... :?
Zwłaszcza od Ciebie, znów piszesz pierdoły nic nie wnoszące tak jak w temacie o felgach gdzie nie podobał Ci się kolor srebrny :!:
dario37
Posty: 338
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Problem z regulacja prędkości nadmuchu

Post autor: dario37 »

Lunar GT pisze: 07 maja 2022, 15:29
dario37 pisze: 07 maja 2022, 10:25 Kolega@Traratow zapytał o regulację nadmuchu.No to dużo się dowiedział.... :?
Zwłaszcza od Ciebie, znów piszesz pierdoły nic nie wnoszące tak jak w temacie o felgach gdzie nie podobał Ci się kolor srebrny :!:
Daj sobie troszkę luzu,bo widzę,że jesteś bardzo pobudzony.....Zapewne długim oczekiwaniem na swoją Elkę. :lol:
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Problem z regulacja prędkości nadmuchu

Post autor: Lunar GT »

Tratatow pisze: 29 kwie 2022, 08:29 Nie działa mi regulacja prędkości nawiewu.Wieje jak chce i przeskakuje jak chce.
Jak usuniesz usterkę to napisz co było, dla innych użytkowników którym może się przydać taka wiedza.
Tratatow
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2022, 08:28
model samochodu: Kia spotrage 2,2008 rok benzyna +gaz

Re: Problem z regulacja prędkości nadmuchu

Post autor: Tratatow »

Witam. Okazało się że impulsator na płytce od regulacji obrotów . Narazie radzę sobie bez bo on jest poza serwisem niedostepny. Muszę jakaś używek kupić z całą płytką drukowana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”