status zamówienia

forum użytkowników Kia Stonic
magnusDux85
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2022, 15:52
model samochodu: Kia Proceed GT

Re: status zamówienia

Post autor: magnusDux85 »

Medcham pisze: 28 maja 2022, 22:02 Ja pisałem dwa razy i dwa razy dostałem informację, że na najbliższe dwa tygodniu samochód nie trafił do planu produkcyjnego.

Zobacz co mi odpisują i to już 3 raz tak a podaję wszystkie niezbędne info.

"Szanowny Panie,

Uprzejmi prosimy o skontaktowanie się w poniższej sprawie z Autoryzowanym Salonem Sprzedaży KIA, w którym pojazd został zamówiony.

Z wyrazami szacunku,





Adrian Kuciński

Konsultant"
radekopole
Posty: 18
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:51
model samochodu: Stonic

Re: status zamówienia

Post autor: radekopole »

„Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną Pana pojazd nie trafił jeszcze na linie produkcyjną, jeżeli w systemie pojawi się data planowanej produkcji będzie możliwe oszacowanie przybliżonego terminu dostarczenia pojazdu.

Pana zamówienie będzie monitorowane, jeżeli pojawi się data produkcji poinformujemy Pana o tym fakcie.”


Zamówienie 09.2021
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: status zamówienia

Post autor: Medcham »

radekopole pisze: 30 maja 2022, 21:20 „Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną Pana pojazd nie trafił jeszcze na linie produkcyjną, jeżeli w systemie pojawi się data planowanej produkcji będzie możliwe oszacowanie przybliżonego terminu dostarczenia pojazdu.

Pana zamówienie będzie monitorowane, jeżeli pojawi się data produkcji poinformujemy Pana o tym fakcie.”


Zamówienie 09.2021

Kopiuj, wklej. Ta sama wiadomość do nas przychodzi 🤣
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: status zamówienia

Post autor: tomekjulia »

Głupio piszą . Jak mnie tak odpiszą to zapytanie będą mieli co dwa tygodnie :lol: :lol: 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”