XCEED - co w zamian po anulowaniu?

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Niko123
Posty: 517
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: Niko123 »

Wychodzi 135 full opcja bez dodatkow jak haki itp.
Załączniki
IMG_20220606_104531.jpg
xuser
Posty: 160
Rejestracja: 11 cze 2021, 16:01
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI L+pakiety

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: xuser »

Ale wiecie, że Kamiq jest autkiem miejskim, niżej o jeden segment od XCeed'a? Tak tylko się upewniam, bo segment auta to chyba minimum jakie trzeba mieć ustalone zanim się pójdzie do salonu, tak mi się przynajmniej wydawało.
Niko123
Posty: 517
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: Niko123 »

Tez mi sie wydaje ze ta skoda to konkurencja raczej nissana juka czy renault captur itp ale skody zawsze mialy w srodku wiecej miejsca jak rywale , dlatego taka skoda to ja nie wiem gdzie ja zaliczac
xuser
Posty: 160
Rejestracja: 11 cze 2021, 16:01
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI L+pakiety

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: xuser »

Nie żeby Kamiq był złym samochodem - nie mam pojęcia, zupełnie się nim nie interesowałem. Ale 135kpln za auto miejskie to chyba szaleństwo nawet na dzisiejszym rynku samochodowym. Inna sprawa, że ceny Skody od kilku lat coraz bardziej tracą kontakt z rzeczywistością...
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: Blues Brothers »

Kamiq więcej miejsca jak w X, wymiary też niewiele mniejsze. Właściwie porównywalny z S-crossem, którego nikt nie nazwie małym.
mattqqq
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwie 2022, 20:40
model samochodu: XCEED

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: mattqqq »

ja od ręki zakupiłem skode kamiq monte karlo 1.5 automat za 131tys full opcja , trzeba dzwonić po salonach i się pytać co mają dostępne od ręki . Skoda Kamiq segment B , XCeed segment C lecz w wszystkich testach wypada dużo gorzej niż Skoda , w dodatku w Xceed płacisz za wersję BL około również około 130-135 tys ( po aktualnie cenie euro )
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: kogi »

Wspomniany Kamiq to segment B czyli odpowiednik KIA Stonic, do którego skoda postanowiła dać silnik 1.5. Z zewnętrz wygląda trochę jak Fabia kombi, w środku tragedii nie ma, bagażnik 400l czyli jak na B klasę bardzo duży.
Pepa
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2021, 16:39

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: Pepa »

mattqqq pisze: 06 cze 2022, 17:12 ja od ręki zakupiłem skode kamiq monte karlo 1.5 automat za 131tys full opcja , trzeba dzwonić po salonach i się pytać co mają dostępne od ręki . Skoda Kamiq segment B , XCeed segment C lecz w wszystkich testach wypada dużo gorzej niż Skoda , w dodatku w Xceed płacisz za wersję BL około również około 130-135 tys ( po aktualnie cenie euro )
Podeślesz linki do tych testów? Pls
Niko123
Posty: 517
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: Niko123 »

Nie chce nikogo bronic ale fakt ze skody tak maja ze pod względem ilości miejsca w srodku to zawsze nad rywalami , ale taka skoda octavia niby kompakt ale wymiarowo raczej w strone klasy D.
Ja jak kupowalem auto to ilosc miejsca dla mnie nie byla tak wazna jak inne aspekty.
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: XCEED - co w zamian po anulowaniu?

Post autor: Blues Brothers »

kogi pisze: 06 cze 2022, 18:08 Wspomniany Kamiq to segment B czyli odpowiednik KIA Stonic, do którego skoda postanowiła dać silnik 1.5. Z zewnętrz wygląda trochę jak Fabia kombi, w środku tragedii nie ma, bagażnik 400l czyli jak na B klasę bardzo duży.
Znasz inne auto segmentu B , które ma 4,24 długości ?
No tak np VW golf7🤣
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”