Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
kukuku2
Posty: 126
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: kukuku2 »

Co foliujesz dokładnie i jaki koszt.
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: wlodio5 »

kukuku2 pisze: 09 lip 2022, 13:31 Co foliujesz dokładnie i jaki koszt.
Przód pojazdu, elementy narażone na piaskowanie i wszyskie piano kokpitu. Koszt ok 1500-1700 plus ceramika 5 lat ok 2700.
kukuku2
Posty: 126
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: kukuku2 »

Zastanawia mnie piano kokpitu , bo często ludzie pisali że firma im odmówiła oklejania elementów szczególnie tu jak środkowy tunel ze względu na elektronikę a do klejenia idzie dużo wody , w taki mbrazie jak u ciebie to będzie wyglądać daj znać po i oczywiście fotki.
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: Pazdzioch »

Tempra pisze: 03 lip 2022, 20:34 Nie po to kupowałem auto z elektryczną klapą aby teraz ją wyłączać. Pomyśl, przychodzisz do auta leje deszcz masz zajęte ręce czekasz 5sekund dobra otworzyło się teraz stawiasz torbę na ziemi bo trzeba złożyć roletę.Dlaczego? Bo nie dostaniesz się do haczyczyniuniów. Swoją drogą Tiguan ma. Mazda CX5 też ma ciekawe rozwiązanie rolety, ale to pierdoły. Piszę to by pomóc stojącym przed zakupem, a jak wiadomo w salonie wiele rzeczy umyka. Tak naprawdę auto poznajemy w trakcie eksploatacji. Tak to są drobiazgi dlatego całokształt oceniam na 5-. Jak już będziesz jeździł swoją to proszę o spostrzeżenia.

A to nie może być roleta złożona? Ja mam złożona cały czas, czasem rozkładam , idziesz na zakupy rozkladasz w razie czego jakby był deszcz
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: wlodio5 »

kukuku2 pisze: 10 lip 2022, 07:11 Zastanawia mnie piano kokpitu , bo często ludzie pisali że firma im odmówiła oklejania elementów szczególnie tu jak środkowy tunel ze względu na elektronikę a do klejenia idzie dużo wody , w taki mbrazie jak u ciebie to będzie wyglądać daj znać po i oczywiście fotki.
Oklejanie piano będzie w środę. Na razie zrobiona ceramika i folia na elementach lakierowanych przodu. Gość zna się na rzeczy więc nie sądzę żeby podejmował się mission impossible. Zresztą polecam mocno tę firmę "Lenart" w Żyrzynie na przy trasie S17 zjazd na Puławy .Zresztą teść pracownika salonu robił to dwa miesiące temu więc chyba można. 😉
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: wlodio5 »

wlodio5 pisze: 10 lip 2022, 18:21
kukuku2 pisze: 10 lip 2022, 07:11 Zastanawia mnie piano kokpitu , bo często ludzie pisali że firma im odmówiła oklejania elementów szczególnie tu jak środkowy tunel ze względu na elektronikę a do klejenia idzie dużo wody , w taki mbrazie jak u ciebie to będzie wyglądać daj znać po i oczywiście fotki.
Oklejanie piano będzie w środę. Na razie zrobiona ceramika i folia na elementach lakierowanych przodu. Gość zna się na rzeczy więc nie sądzę żeby podejmował się mission impossible. Zresztą polecam mocno tę firmę "Lenart" w Żyrzynie na przy trasie S17 zjazd na Puławy .Zresztą teść pracownika salonu robił to dwa miesiące temu więc chyba można. 😉
Załączniki
Ceramika.
Ceramika.
IMG-20220710-WA0002.jpg (32.39 KiB) Przejrzano 855 razy
dario37
Posty: 338
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: dario37 »

Ceramika na 5 lat? :?
LooKatME
Posty: 96
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: LooKatME »

Ludzie wciąż się na to nabierają. Mam kilku znajomych, którzy się na to zdecydowali. Każdy wykonywał gdzie indziej i każdy składał reklamację w ciągu pierwszego roku. Z reguły kończyło się na ściąganiu tego cuda i zwrocie kasy - całości lub części.
granat
Posty: 35
Rejestracja: 21 maja 2022, 13:53

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: granat »

a po co to ściągać ?
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Kia Sportage V pierwsze spostrzeżenia.

Post autor: nagdob »

Z autem jak z kobietą. Jak młoda to wystarczy tylko myć i pielęgnować. Jak starsza, to jakiś lifting nie zaszkodzi. Uważam że na początek zrobienie dobrego wosku w zupełności wystarczy. A poza tym, to ciekawy jestem jak będzie z gwarancją lakieru w razie czego.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”