uderzenie w hak

forum użytkowników Kia Stonic
jacolaco
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 18:15
model samochodu: KIA STONIC

uderzenie w hak

Post autor: jacolaco »

Witam Stoniczaków
Moja stoniczka (zaparkowana)miała kontakt z cofającym clio .
całe uderzenie przyjął na siebie hak stoniczki na zderzaku ani śladu ale czujniki cofania przestały działać
Czy może to być powodem zdarzenia .
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: uderzenie w hak

Post autor: Blues Brothers »

Jeżeli było uderzenie w hak, radzę dokładnie obejrzeć podłogę w bagażniku i miejsca mocowania haka do nadwozia.
StonicScross
Posty: 711
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: uderzenie w hak

Post autor: StonicScross »

Ja też mogę powiedzieć że Wy z tomekjulia "przezywacie" czekanie na auto. A mój post o tym, że po 5 latach Stonica na rynku zastanawiam się nad kwestia jaka będzie druga generacja - jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Jakiejś qrde minimum wyrozumiałości można by oczekiwać.
Piszmy merytorycznie, złośliwości na bok.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: uderzenie w hak

Post autor: tomekjulia »

Każde forum ma swój temat i tego się trzymajmy . O następnej generacji KIA Stonic radzę porozmawiać z Koreańczykami bo pewnie mają jakąś wizję 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: uderzenie w hak

Post autor: Medcham »

Tak jak napisał wyżej kolega warto zajrzeć pod samochód. Skoro nie działają czujniki cofania, to może wiązka została uszkodzona. Polecam sprawdzić również czy instalacja od zasilania przyczepy jest ok.

Odnośnie poczynań pewnego kolegi z forum to na miejscu dealerów i centrali Kii numer bym sobie zapisał i nie odbierał 🤣 To chyba pod stalking można podciągnąć 😉 Otwierasz lodówkę, a tam ON....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”