Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: shider »

Cocosh pisze: 20 cze 2023, 13:41 Reset systemu nie pomógł. Wg aplikacji Pogoda na zewnątrz jest cały czas 16 stopni
Pogoda jest zależna od lokalizacji bieżącej i docelowej. Przemieszczałeś się ostatnio poza stałą lokalizację? Może jest problem z danymi dla Twojej lokalizacji? Zasięg Kia Connect / Kia Live jest ok? Ja bym jeszce spróbował wejść w tryb offline, sprawdzić pogodę czy przestała się wświetlać i z niego wrócić.
solvir
Posty: 89
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:41
model samochodu: Ceed 2020

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: solvir »

u mnie jest to samo, tez pokazuje 16 stopni, cos znow skopali koreance. Zal.
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: Cocosh »

shider pisze: 20 cze 2023, 14:01
Cocosh pisze: 20 cze 2023, 13:41 Reset systemu nie pomógł. Wg aplikacji Pogoda na zewnątrz jest cały czas 16 stopni
Pogoda jest zależna od lokalizacji bieżącej i docelowej. Przemieszczałeś się ostatnio poza stałą lokalizację? Może jest problem z danymi dla Twojej lokalizacji? Zasięg Kia Connect / Kia Live jest ok? Ja bym jeszce spróbował wejść w tryb offline, sprawdzić pogodę czy przestała się wświetlać i z niego wrócić.
Jest to niezależne od lokalizacji. Wszędzie 16 stopni.
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: Cocosh »

shider pisze: 20 cze 2023, 14:01
Cocosh pisze: 20 cze 2023, 13:41 Reset systemu nie pomógł. Wg aplikacji Pogoda na zewnątrz jest cały czas 16 stopni
Pogoda jest zależna od lokalizacji bieżącej i docelowej. Przemieszczałeś się ostatnio poza stałą lokalizację? Może jest problem z danymi dla Twojej lokalizacji? Zasięg Kia Connect / Kia Live jest ok? Ja bym jeszce spróbował wejść w tryb offline, sprawdzić pogodę czy przestała się wświetlać i z niego wrócić.
Tryb offline nic nie dał. Po jego włączeniu na ekranie zniknęła lokalizacja i pogoda. Po resecie i po wyłączeniu trybu offline wraca 16 stopni.
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: MarRa »

U mnie też wszędzie 16 stopni. Cee'd SW MY 22. Czyli pewnie zaraz będzie aktualizacja aktualizacji. Jak ktoś jeszcze nie zrobił,to może niech poczeka na naprawioną wersję.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: shider »

Faktycznie też potwierdzam błędną wartość ale tylko dla aktualnej pogody - "Teraz". Prognoza na kolejne godziny/dni podawana jest prawidlowo. U mnie jednak w aucie jest to 15 stopni.

Co ciekawe aplikacja Kia Connect pokazuje mi 16 stopni z wczorajszą datą. Całkiem możliwe że jest to jakiś problem po stronie dostawcy danych bo aplikacja raczej pobiera tą informację niezależnie.

Od kiedy u Was to występuje? Albo przez tydzień od aktualizacji tego nie zauwazylem (cały czas mam pogodę na 1/3 ekranu) albo popsuło się wczoraj.
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: Cocosh »

shider pisze: 20 cze 2023, 19:25 Faktycznie też potwierdzam błędną wartość ale tylko dla aktualnej pogody - "Teraz". Prognoza na kolejne godziny/dni podawana jest prawidlowo. U mnie jednak w aucie jest to 15 stopni.

Co ciekawe aplikacja Kia Connect pokazuje mi 16 stopni z wczorajszą datą. Całkiem możliwe że jest to jakiś problem po stronie dostawcy danych bo aplikacja raczej pobiera tą informację niezależnie.

Od kiedy u Was to występuje? Albo przez tydzień od aktualizacji tego nie zauwazylem (cały czas mam pogodę na 1/3 ekranu) albo popsuło się wczoraj.
U mnie od momentu instalacji jest 16 stopni. Aplikacja Kia Connect również pokazuje 16
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: MarRa »

Ja zwróciłem uwagę dopiero dziś więc nie wiem .... Z drugiej strony aktualną temperaturę i tak pokazuje termometr w samochodzie, więc nie jest to coś co powinno spędzać sen z powiek😉
Cocosh
Posty: 261
Rejestracja: 10 gru 2022, 18:54

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: Cocosh »

MarRa pisze: 20 cze 2023, 19:59 Ja zwróciłem uwagę dopiero dziś więc nie wiem .... Z drugiej strony aktualną temperaturę i tak pokazuje termometr w samochodzie, więc nie jest to coś co powinno spędzać sen z powiek😉
Nie spędza to snu z powiek, ale jednak może irytować :) i nie powinno tak być ;)
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Aktualizacja infotainment - jest OTA wreszcie

Post autor: shider »

Cocosh pisze: 20 cze 2023, 22:00 Nie spędza to snu z powiek, ale jednak może irytować :) i nie powinno tak być ;)
Tak jak wspomnial MarRa, aktualna, realna temperatura wyświetla się na zegarach. Ja pogody używam dla prognozy a ta działa. Poza tym albo tego nawet nie zauwazylem od tygodnia albo wysiadło dopiero 19.06.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”