Nawiew na tył

forum użytkowników Kia Stinger
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Nawiew na tył

Post autor: koblant »

Mam problem z rozgryzieniem regulacji temperatury na tylna kanapę. Leci powietrze za zimne albo za gorące. Czy ktoś z was wie jak to pokrętło ustawić aby leciała taka sama temperatura z przodu jak i z tyłu? Jest to dla mnie ważne ze względu na dwójkę dzieci na tylnej kanapie...
Załączniki
kiii.jpg
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nawiew na tył

Post autor: Lunar GT »

W Sportage klima ma opcję "sync" która powoduje jednakową temperaturę na wszystkie nawiewy no ale to jest 3-strefowa, może w Stinger też tak jest jak ustawisz na pozycji neutralnej tył, albo sprawdź w instrukcji.
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Nawiew na tył

Post autor: koblant »

Jest sync, ale to dotyczy przodu. A z tyłu jest dodatkowa regulacja z którą nie da rady sobie poradzić
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Nawiew na tył

Post autor: michal84 »

Tył.jest zawsze niezależny od przodu. Mojej rodzince odpowiada takie ustawienie: lato: środkowy niebieski kwadracik, zima - mały niebieski kwadracik. I jak kręcisz tym pokrętłem to efekt jest po dłuższej chwili a je od razu więc tym się nie sugeruj.
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Nawiew na tył

Post autor: koblant »

michal84 pisze: 07 gru 2022, 22:12 Tył.jest zawsze niezależny od przodu. Mojej rodzince odpowiada takie ustawienie: lato: środkowy niebieski kwadracik, zima - mały niebieski kwadracik. I jak kręcisz tym pokrętłem to efekt jest po dłuższej chwili a je od razu więc tym się nie sugeruj.
Dzięki wielkie sprawdzę twoje wskazówki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”