Realny czas oczekiwania na Proceed

forum użytkowników modelu ProCeed
Skywalker
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2023, 16:21

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Skywalker »

DAMIANWIELGOS pisze: 23 lis 2023, 23:11 Hej umówiony odbiór u dilera w Lublinie 28 grudzień kia proceed gtline kolor biały nie de lux automat + pakiet tech. Odpowiedź z wczoraj ●

Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że jedyną możliwością pozyskania informacji dotyczących statusu zamówionego pojazdu są to dane produkcyjne, które dostępne są w systemie. Jeżeli pojawi się data planowanej produkcji wtedy też będzie możliwe oszacowanie daty dostarczenia pojazdu. W sytuacji gdy pojawi się potwierdzona data produkcji pojazdu będziemy mogli podać Pani bliższe informacje. Taką informację przekażemy niezwłocznie w osobnej korespondencji.

Proszę o podpowiedź czy mam liczyć na odbiór i się nie martwić czy jednak nie ma co liczyć na odbiór w terminie ?
Dodam że to dla mnie pierwsze auto z salonu ,,spełnienie marzeń '

Kiedy składałeś zamówienie? Czekam na podobną konfigurację tylko z deluxe white od sierpnia, ktoś pisał że czeka jeszcze od maja, więc ciężko powiedzieć o co tam chodzi. Może zbierają zamówienia na białe z kilku miesięcy żeby je wyprodukować razem.
Tomek456
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2023, 11:49
model samochodu: KIA PROCEED GT-LINE

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Tomek456 »

Ja w umowie mam wpisane 31 grudnia, auto było zamawiane we wrześniu dokładnie 28. Kontaktowałem się z KIA, niestety moje auto nadal nie trafiło na produkcje. Szczerze wątpie by wyrobili się do końca grudnia, bardziej bym obstawiał styczeń, a może nawet i luty. Moja wersja to KIA GT- Line experience green, automat, full opcja bez panoramy.
Co do kolejności produkcji to ciężko powiedzieć jak to dokładnie wygląda. Widziałem już odebrane auta, które były zamówione we wrześniu, ale też i z maja/czerwca. Może to jakoś kolorami idzie?
Skywalker
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2023, 16:21

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Skywalker »

Ja też się już nastawiam nawet na pół roku czekania, nabrali zamówień i potem nie ogarniają produkcji. Mogli od razu podawać 6 miesięcy czas oczekiwania a nie walić w ciula ludzi.
Tomek456
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2023, 11:49
model samochodu: KIA PROCEED GT-LINE

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Tomek456 »

Możliwe, że tak będzie. KIA niby poinformowała, że zamówienia złożone w listopadzie wyprodukują się prawdopodobnie z rokiem produkcji 2023, ciekawe jak chcą to zrobić? Czy to nie czasem nawijanie makaronu na uszy klientom.
saron22
Posty: 631
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: saron22 »

Wszyscy producenci kilka tygodni przed końcem roku produkują już kolejny rocznik.
Jaro64
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2023, 11:59

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Jaro64 »

Jaro64 pisze: 03 lis 2023, 12:32
Jaro64 pisze: 31 paź 2023, 07:52 Witam, zamawiał może ktoś Proceeda GT w Euro-Kas Katowice w okolicach 30.06. i odebrał lub ma jakieś informacje o produkcji?
Bo u mnie cisza jak makiem zasiał:(
pozdrawiam :roll:
Dziś dostałem telefon,że za 2 tygodnie idzie do produkcji Proceed GT Black Pearl + AEB :)
Dziś dostałem telefon ,że jest w salonie, odbiór za kilka dni:)
Bardzotrudny
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2023, 12:43

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Bardzotrudny »

Zamówienie 20 listopada planowany odbiór na 20 luty
Skywalker
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2023, 16:21

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Skywalker »

Bardzotrudny pisze: 28 lis 2023, 12:54 Zamówienie 20 listopada planowany odbiór na 20 luty
3 miesiąca oczekiwania wg salonu?
Tomek456
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2023, 11:49
model samochodu: KIA PROCEED GT-LINE

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Tomek456 »

Tomek456 pisze: 24 lis 2023, 11:55 Ja w umowie mam wpisane 31 grudnia, auto było zamawiane we wrześniu dokładnie 28. Kontaktowałem się z KIA, niestety moje auto nadal nie trafiło na produkcje. Szczerze wątpie by wyrobili się do końca grudnia, bardziej bym obstawiał styczeń, a może nawet i luty. Moja wersja to KIA GT- Line experience green, automat, full opcja bez panoramy.
Co do kolejności produkcji to ciężko powiedzieć jak to dokładnie wygląda. Widziałem już odebrane auta, które były zamówione we wrześniu, ale też i z maja/czerwca. Może to jakoś kolorami idzie?

Wczoraj dostałem informację, że samochód został wyprodukowany.
Bardzotrudny
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2023, 12:43

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Bardzotrudny »

Skywalker pisze: 28 lis 2023, 13:57 3 miesiąca oczekiwania wg salonu?
No tak. Salon Autocentrum I.M. Patecki Kielce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”