Są już nowe mapy do pobrania

forum użytkowników modelu ProCeed
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: Są już nowe mapy do pobrania

Post autor: nrg »

RobekK4 pisze: 17 lip 2023, 20:28
Mifamis pisze: 16 lip 2023, 21:09 A czy komuś pojawia się komunikat o nowym aneksie dotyczącym kia connect.
Kilka dni temu pojawił się. Jak na prawdziwie przezornego i świadomego użytkownika przystało - zaakceptowałem bez czytania za pierwszym razem.
O nieee, zgodziłeś się na dobrowolne oddanie nerki :lol: A tak na poważnie, chyba bez akceptacji nie będzie można korzystać z systemu więc chyba innej opcji nie ma.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Są już nowe mapy do pobrania

Post autor: shider »

nrg pisze: 18 lip 2023, 06:42
RobekK4 pisze: 17 lip 2023, 20:28
Mifamis pisze: 16 lip 2023, 21:09 A czy komuś pojawia się komunikat o nowym aneksie dotyczącym kia connect.
Kilka dni temu pojawił się. Jak na prawdziwie przezornego i świadomego użytkownika przystało - zaakceptowałem bez czytania za pierwszym razem.
O nieee, zgodziłeś się na dobrowolne oddanie nerki :lol: A tak na poważnie, chyba bez akceptacji nie będzie można korzystać z systemu więc chyba innej opcji nie ma.
Dokładnie tak jest. Aby korzystać z usług online trzeba zaakceptować wszystko co wymagane. Takie życie.
Mifamis
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2022, 10:43
model samochodu: ProCeed GT Line MY 2022
Lokalizacja: Małopolska

Re: Są już nowe mapy do pobrania

Post autor: Mifamis »

Znalazłem ten aneks tutaj-> https://connect.kia.com/pl/kia-connect-legal-document1/.
Ciekawy jest zapis dotyczący Polski:
"Punkt 14 zostaje usunięty i zastąpiony następującym: Użytkownik nie ma prawa do odstąpienia od umowy. Ma to zastosowanie nawet w przypadku, gdy jest on konsumentem, ponieważ korzystanie z Aplikacji Kia Connect i wszelkich Usług polega na dostarczaniu Użytkownikowi przez Kia treści cyfrowych niezapisanych na trwałym nośniku. Jeżeli Użytkownik jest konsumentem, przyjmuje do wiadomości i akceptuje fakt, że pobierając Aplikację Kia Connect, wyraża zgodę na natychmiastowe rozpoczęcie świadczenia usług przez Kia i nie ma prawa do odstąpienia od umowy."
Niuans polega na tym, że prezentowany aneks dotyczy KIA Connect w samochodzie oraz Aplikacji KIA Connect, o czym świadczy zapis w pkt 1 aneksu:
"Niniejsze warunki użytkowania („Warunki użytkowania”) dotyczą użytkowania Aplikacji Kia Connect („Aplikacja Kia Connect”) i/lub użytkowania Kia Connect za pomocą panelu sterowania w pojeździe („Panel sterowania”), które pozwalają korzystać z określonych usług Kia Connect („Usługi”).", a zapis dotyczący Polski dotyczy tylko Aplikacji KIA Connect. Jestem ciekaw jak to będą interpretowały sądy gdy ktoś nie zaakceptuje aneksu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”